Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki hasonlo helyzetben...

Valaki hasonlo helyzetben volt mar?!

Figyelt kérdés
Sajnos koplalassal +edzessel sikerult lefogyni 13kg-t, kb fel evig tartottam ezt a keveset eszek dolgot.(1200kaloria naponta) Ugy egy honapja besokalltam,nem birtam tovabb es ram jottek a falasrohamok. Van,amikor folyamatosan csak ennek, nem erzem azt,hogy teli vagyok, regen ha ennyit ettem mar kb rosszul voltam. Egyszeruen nem erzem azt,hogy jol laktam es egesz nap a kajan jar az eszem. Mit kellene ilyen esetben tennem? Letezik,hogy a cukrommal lehet valami,amiert sokaig megvontam rengeteg etelt magamtol? Bocsi, hogy hosszura sikeredett. Koszonom annak,aki elolvassa! 22/L

2016. ápr. 30. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Verkepet csinaltathatsz, de a cukroddal egeszen biztos hogy nincsen semmi.


Inkabb az eletmododon kellene valtoztatni - tobb mozgas peldaul segitene.

2016. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Heti 3 hot ironra jarok,plusz melle futas/aerobik..
2016. ápr. 30. 23:51
 3/3 anonim válasza:

A koplalás nagyon rossz megoldás, csak rövidtávon van ,,értelme" de nem hasznos!

Fokozatosan kell életmódot váltani, különben felborul az egész szervezeted.

Ha most nem válogatod meg mit és mennyit eszel, és összevissza eszel, akkor kezd el kizárni az alapvető kizárandó dolgokat amik a fogyáshoz kellenek: liszt, zsír, olaj, cukor...stb (biztos tudod miről beszélek ha már csináltál ilyet)


nem csak a fogyásról van szó, hanem az egészségről is.


Mivel össze volt szűkülve a gyomrod a koplalások után, most hogy elkezdtél megint sokat enni a gyomrod is újra kitágult. Ezért érezheted hogy folyamatosan ennél de nemrég már rosszul lettél volna ennyi kajától. Vissza kell állítanod magadat a normális étkezési módra.

A cukroddal semmi baj, mert nem függ össze az étel megvonásával.

2016. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!