Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet ilyen...

Mennyi idő alatt lehet ilyen alakom?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 57 kg, 170 cm. Kábé úgy nézhetek ki, mint a lány a bal oldalon: [link]

Olyan eredményt szeretnék elérni, amilyen ő utána lett (jobb oldali kép).

Főleg a magas testzsírszázalék miatt vagyok több kiló, meg is látszik rajtam (a combom összeér, az egész lábam vastag, a karomon van az a kis integetőháj, a hasam puffadt, az arcom is telt).

Szeretném ha mindenem vékonyabb lenne, nemcsak hogy jobban nézzek ki, de így nagyon kényelmetlen nekem, főleg nyáron. Nem szeretnék nagyon kiizmosodni, csak kicsit(!!) formásabb lenni és hogy ne legyen semmi felesleg rajtam, ezért úgy gondoltam, hogy csak zsírégető edzéseket csinálnék. Az is érdekelne, hogy a bőröm visszahúzódna-e vagy lógna (pl. a lábamon vagy a karomon)?


Ha mindennap, vagy legalább hétköznaponként (hétvégén is mozognék, csak nem kifejezetten zsírégető torna lenne) napi fél órát tornáznék (kb. -300 kcal), és kb. 1400-1500 kcalt vinnék be (ezen kívül nem mozognék nagyon intenzíven, max gyalogolnék), mennyi idő alatt érhetném el, hogy lefogyjam a felesleges zsírt magamról (persze tudom az egészséges táplálkozás ugyanolyan fontos:)? Vagy 3/4-1 óra (kb. -400 kcal) mozgás hasznosabb lenne?

Én reálisnak 3-4 hónapot gondolnék, ha komolyan csinálom az egészet. Ti mit gondoltok erről?

Előre is köszönöm a válaszokat :D


2016. jún. 27. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nincs zsírégető edzés, csak zsírégető étrend. "Túl" izmos tuti nem leszel,mert egy jobb fizikum még egy pasinak is évekig tartó munka. Mint,ahogy a jobb oldali hölgy sem 3-4 hónap alatt szedte össze azt az alakot. És az is szinte biztos, hogy súlyzós edzést is végez.
2016. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp ezekre vagyok kíváncsi, mert tisztára hülye vagyok belőle, ezért is tettem fel a kérdést. Ha táplálkozásszakértő lennék, nyilván nem itt kérdezgetnék. :D Kifejtenéd kicsit bővebben a válaszodat? Én úgy tudtam, hogy vannak cardio edzések, ami főleg zsírt éget (és nyilván lesz izmod is tőle). Bocsánat, hogy nem a szakszerű kifejezést használtam :) A másik az, ha kb. 6-7 kg-t akarok fogyni (zsírból), és tényleg mindennap tornázok 3/4-1 órát és egészségeset és megfelelő mennyiséget eszek, legalább 4 hónap alatt tényleg nem sikerülhet legalább a zsírt leadni? :/
2016. jún. 27. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én működök rosszul, de a bal oldalit választanám. Jó koplalást!
2016. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddig csak ezek a roppant segítőkész válaszok XD

Miért olyan nehéz a kérdésemre válaszolni? :'(

Ha nem három hónap, akkor mennyi? Kedves #1, sajnálom hogy nem tudom jól kifejezni magam, és lehet hogy hülyén gondolom, de ismerek olyan embereket, akik rendszeresen edzenek, de nem vékonyodnak (látványosan), inkább csak "izmosabbak" lesznek (nem súlyemelő és egyéb sportoló szintjén XD, csak simán izmosak, mint egy átlagember), ami nyilván szintén jó dolog, de nem ez a céljuk, hanem hogy karcsúbbak legyenek. Szóval nem olyan izmosra gondoltam, hogy haskockák meg hasonló, csak hogy ne legyen tőle az az "erős" testalkatom. Remélem így már érted mire gondolok, de ha még mindig úgy gondolod, hogy sötét vagyok belőle, világosíts fel jobban, nagyon megköszönném :) A másik meg, hogy nem 100% szeretnék úgy kinézni, csak a zárójelben felsorolt problémáim oldódjanak meg, hogy legalább normálisan nézzek ki, legalábbis úgy ahogy én akarok, és nem hinném, hogy ez annyira reménytelen ha nem is 3, de 4 hónap alatt megcsinálni, de szívesen áldozok rá több időt is, ha kell.

#2 semmi probléma, én nem azt választanám, lehet velem van a probléma és nem veled :)

de azért kösz a jókívánságot :/

2016. jún. 27. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

A több aerob edzést szokták ajánlani szálkásításkor, de persze minden mozgás ér valamit.

Nyugodtan súlyzózhatsz is, ha izmosodni is akarsz, tényleg nem könnyű látványos izomzatot összehozni, naturálban pedig sosem leszel túl izmos, bár egyes ízlések alapján igen. De ez nem hipphopp jön fel, hanem évek munkájával s többletben is kell hozzá enni (az elején megy a zsírvesztés izmosodással, de attól a kicsitől még nem leszel izmos).


A bőr visszahúzódása genetika is, de ha elég lassan fogysz, egészségesen és mozgással, akkor te mindent megtettél, hogy ne lógjon. Ezt mondanám alapból, de mivel te eleve nem vagy kövér kicsit sem, nincs sok fogynivalód, fiatalon pár kiló fogyástól szinte tuti, hogy nem fog lógni semmid.


A számaid és egyes hozzászólók után mindenre elkészülve néztem meg a képet, sok lány amúgyis vézna szeretne lenni... De a célod nem rossz, mondjuk a karját, lábát nem látom, de ha jól néz ki az is, akkor tuti súlyzózik rendesen. De ilyen hasat még lehet, hogy lehet anélkül, ennyire nem értek hozzá. Egy formás karhoz kell célzatos edzés, ahogy a formás, nem pálcika lábakhoz és sokszor a kerek fenékhez is (ott azért a genetika is sokat számít, van, akinek alapból kerek).

2016. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


#1-es vagyok. Ezeket olvasd el,hogy képben legyél! A Sárga kapszula mobilra is letölthető.

2016. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #1 és #5, sokat segítettetek :)
2016. jún. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!