Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13/L vagyok 65 kilóval. Ez...

13/L vagyok 65 kilóval. Ez megfelelő vagy érdemes diétázni, jobban sportolni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen mozgok, kézilabdázom, heti max egy csoki és nem eszek chipset. Mi ajánlotok fogyásra?

2016. jún. 29. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy add meg a magasságodat, vagy rakasd át a kérdést a Jóslás kategóriába.
2016. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
11%
Hallod, 13 évesen voltam 55 kiló fiúként,rendes izommal,de dagadt lehetsz kec..:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2016. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
11%
14f ként 44 kg vagyok és még így is van a hasamon egy kis felesleg néha :D 55 fölött fiúnak is duci
2016. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja vazze, mert nem tudtok mást csak smartphone-t b_uzerálni, azt nem fejlődtek ki az izmaitok.

Nekem volt 14 éves barátnőm aki legalább 65 volt. Jah, hogy mindketten 190 cm-ek voltunk, és szó szerint gebék.

Úgyhogy kérdező akár normális súly is lehet ha nem 155 cm vagy.

2016. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam 15-16 éves fiúként volt 70 kg, 165 cm-rel. Tömény izom volt a srác, egész pici kora óta rúgta a bőrt, minden nap edzett a foci mellett. Tényleg rettentő szálkás volt, főleg a lábán látszott, amikor kint focizott, és futott. Úgyhogy nem szabad általánosítani, sem a fiúkat a lányokhoz mérni, főleg nem a magasság tudta nélkül. Azért ebben a korban a lányok már combosodnak, mellesednek, arról nem is beszélve, hogy a lányok ilyenkor még magasak. Kedves kérdező, milyen magas vagy? :)
2016. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akarom mondani magassabbak, mint a fiúk
2016. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem nem kell..bár a kézi sajna nem fogyaszt csak a csontot keményiti.. (Vagyis nem fogsz fogyni..)

Éheztetni magad nem kell..megse próbáld!ha tényleg nem eszel csokit (talán néha néha bár 1hónapban max 3kéne)és chipset az rendben nem is kell bár a csoki helyet müzli csokit kéne enni :) és a kézi labda melett inkább nyujtanod és kicsit kocogj bár ha az nem megy (mivel sok gyerek nem tarja be pl én :) ) akkor csak próbálj ne édes löttyöt inni (és semmi édesség).

Én egyáltalán nem szeretem az édességet (vagyis megutáltam 1hónapja kb)

És 64kg ből lettem 56kg

Egyszóval én:

56kg

163cm

13/L :)


(Bár a csontozatodtól is függ)

2016. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző, napi csokizással is simán le lehet fogyni, az még nem akadályozza meg az embert a kalóriadeficitben.


De a kérdező még mindig nem áruléta el a magasságát sem, márpedig 140 és 190 centis is lehet az ember ebben a korban. S akkor még az izomtömegről szó sem esett.

2016. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok, elnézést hogy nem írtam le.
2016. jún. 30. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!