Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a műzli reggelinek jó? Tejjel?

Ez a műzli reggelinek jó? Tejjel?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 30. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha fogyni akarsz semmi méz vagy aszalt dolog.
2016. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg tudsz mutatni olyan muzlit ami reggelire jo? Fogyni szeretnek.
2016. jún. 30. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
És a tej sem ajánlott.
2016. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálj zabkását vízzel és gyümölccsel.

Vagy házi kész1tésű müzli: olajos magvak, zabpehely, gyümölcs joghurttal.

2016. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tizennégy kilót fogytam úgy, hogy a reggeli tej-müzli kombinációt megtartottam. Nem ezen múlik. Nekem kellett, ez volt a reggeli napindító, amitől ebédig tudtam teljesíteni és megadta az "édesség" élményt. Nem kellett nassolnom vagy alkudozni magammal, hogy "ez a csoki belefér", mert tudtam, hogy reggel jön a "jutalom". De kinek hogy, van, akinek ez nem jó, mert más a szervezete, emésztése, életmódja.


Ha napi szinten kalóriadeficitben maradsz, vagyis a napi élettel és mozgással több energiát égetsz, mint amit ételekkel és italokkal beviszel, fogyni fogsz. Ennyi a trükk, semmi egyéb.


Most 48 kiló vagyok, 160 cm magas és tartom a súlyom.

2016. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Reggeli tehjes müzlivel vagy késő esti csokitortával is lehet fogyni. Nem feltétlenül előnyös és sokaknak túlságosan bekavar, DE másoknak pont hogy az kavarna be, ha mindenfélétől megfosztanák magukat, cwsak mert egyesek szerint a tömény gyümölcsök, a zsíros dolgok és az édességek nem valók fogyókúrába. Mindenki maga dönti el, tapasztalja ki, hogy neki mi fér bele. Nem sok megszívlelendő szabály van.


A tej nem előnyös, mindenki döntse el, neki mennyire fontos. A müzli okésnak tűnik, bár az olaj nem tudom, milyen. Cukros, de nem a(z amúgy szimpatikus fajta) cukrok a fő összetevői s gondolom, nem kilószámra akarja enni a kérdező... Ha nem kavar be semmibe (lelkileg vagy fizikailag, van, akit az ilyen müzli csak éhessé és édességre vágyóvá tesz, annak nyilván nem való), egészségére! :)

2016. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!