Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném a vacsorám kiváltani...

Szeretném a vacsorám kiváltani, jobban mondva minimálisra csökkenteni lenmaggal, vagy zabpehellyel, ezeket csak simán tejjel ehetem?

Figyelt kérdés
Nem ismerem egyiket sem, eddig még nem fogyasztottam, ezért nem vagyok ebben a témában jártas!
2016. jún. 17. 06:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

-bármit ehetsz,ezeket is amiket írtál,nem az a lényeg,hogy este 6 után szabad e vacsorázni,és mit,hanem hogy mennyit eszel,

-ha keveset akkor fogysz,ha sokat akkor hízol...

2016. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Igen tudom, hogy ezen alapszik, csak nálam az a gond, hogy délután/este farkaséhes vagyok, és eljutottam oda, hogy ennek véget kell vetnem.

A sok savam miatt este nem tudok zöldséget, gyümölcsöt enni, mert szétmar, így ezt a megoldást szeretném kipróbálni.

2016. jún. 17. 06:56
 3/12 anonim ***** válasza:

-de most komolyan,nyugodtan egyél azt amit szeretnél,csak keveset,

-barinőm havi 3-4 kilókat ad le így....

2016. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:-)

Lehet, hogy igazad van, csak bizonytalan vagyok, úgy értem szeretnék pár kilót leadni, ezért keresném a számomra megfelelő megoldást.

Egy a biztos: lépnem kell!

2016. jún. 17. 07:50
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Este 1-2 órával lefekvés előtt már ne egyél szénhidrátot.

Egyél túrót pl kőrözött formában, de akár kicsi kakaóval esetleg ízesített proteinporral és kicsi vízzel, vsgy egyél húst, tojást...

A lényeg, hogy ne szénhidrát, inkább fehérje forrást.

Ha este felnyomod az inzulinodat, akkor hamar újra éhes leszel és nagy lesz a kísértés éjszaka kiosonni nassolni valamit... Az éjszakai evéssel pedig komolyan belezavarsz a hormontermelésedbe is.

2016. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsod!
2016. jún. 17. 08:08
 7/12 anonim ***** válasza:
A hat utáni nem evés hülyeség, a napi összbevitel számít, nem pedig az időpontok. Én már szinte születésem óta este eszem a legtöbbet, s tíz évet simán letagadhatnék, orvoshoz csak szűrésekre járok, karcsú vagyok stb. Az ideális napi ritmus is egyéni dolog.
2016. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mégis ki beszélt itt a 6 után nem evésről?
2016. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

annyira nem mindegy, mikor és mit eszünk...

[link]

2016. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont ezzel nem kéne, mert lefekvés előtt már nem nagyon ajánlott szénhidrátot bevinni.

Igyekezd elkerülni, helyette fehérjetartalmú ételeket, túrót, tojást, húst salátával.

2016. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!