Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt visszahízhatom...

Egy hét alatt visszahízhatom amit eddig nagy nehezen leadtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos most a nyaralásunk miatt egy hétig nem tudok tornázni, valamint mivel egész nap a városban fogunk sétálgatni, stb, így enni is későn, a nap végén fogunk (eddig fél 6 után már nem ettem, de most muszáj lesz sokkal később). Lehetséges, hogy amit eddig nagy nehezen leadtam, azt egy hét alatt simán visszahízzam?

Nem tudom h ez számít-e, de 160cm 48-49kg vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm és bocsi h ez egy hülye kérdés



#nahnemtomhogyidemitrjak
2016. jún. 30. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt nem lehet elhízni. Nem kell belehülyülni a fogyókúrába! Lazíts,pihenj! Erről szól a nyaralás. Ha egyébként egészségesen táplálkozol,nem lesz semmi gond.
2016. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A napi összbevitel számít, nem az időpontok.
2016. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit fogytál eddig, ha fél kilót, akkor visszahízhatod, ha sokat eszel...


Az egész napi séta azért éget kalóriát. Az, hogy mikor eszel, mellékes, csak akkor számíthat, ha egész nap nem eszel s este kiéhezve befalsz 2-3000 kcalt. Én ilyen vagyok, úgyhogy figyelek az evési időpontjaimra, az én ritmusom amúgyis nagyon fix e téren, nem esik jól felborítani.

Csak mert az ember a városban sétál, miért nem tud enni, ezt nem értem.


Tornázni is lehet bárhol, a testépítők még a saját testsúllyal el nem érhető terhelést is is megoldják, visznek egy gumiszalagot és beakasztják valahova.

Egy híres magyar ultrafutó a családi nyaraláskor (férj, gyerekek) is lefutja a reggeli kis 50 km-ét minden egyes nap.

Nem gond, ha nem tornázol, úgyis sétálsz, de a nyaralás igazán nem lehet kifogás.

2016. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért vagy kiakadva még így is soványnak számítasz. Ilyen súlynál nem nehéz felszedni pár kilót, de az csak jó neked, úgyanis semmi szükséged a fogyásra. Ha így folytatod jönnek a gondok: vitaminhiány, menstruációs gondok, gyengeség, betegségek, romló fogak stb.
2016. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!