Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igazából én fél év alatt...

Igazából én fél év alatt leadtam 15 kilót, úgy, hogy kevesebbet ettem sokat mozogtam, viszont, hogy ha csak vízet fogyasztanék avval is így fogyhatnék természetesen mozgás maradna, vagy azok a kilok könnyedén vissza jönnének?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy csak vizet fogyasztanál? Enni azért kell, különben meghalsz, bizonyára ezzel tisztában vagy...
2016. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak víz nem elég, hiszen a szervezet sejtjei folyamatosan ehalnak és anyagaik egy részéből képződnek ugyan új sejtek, de az aktuálisan fel nem használt anyagok és azok bomlástermékei a vizelettel eltávoznak. Most másra nem is kell gondolni, csak a konyhasóra (nátrium-klorid). Ha valamilyen ételt nem viszünk be, akkor nemcsak az ásványi anyagok távoznak, de nem lesz cukor a sejtek működéséhez, nem lesz elegendő aminosav és zsír a sejtek felépüléséhez. Az anyagcsere megszűnik, ha nem viszünk be újabb anyagokat és az anyagcsere megszűnése egyenlő a halállal.
2016. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!