Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jött vissza amit leadtam?

Miért jött vissza amit leadtam?

Figyelt kérdés
2 hete diétázom: magas fehérje és alacsony szénhidrát. Napi 1400 kcal és minden nap mozgás. Első héten lement 1,5 kg és most hétfőtől napról napra jön vissza. Mi az oka?
2015. júl. 22. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ugyanúgy csinálsz mindent,akkor ne aggódj.Másfél kiló még nem sok,annyi vizet is visszatarthat simán a szervezeted.Mensi előtt nekem is 1-2 kilóval többet mutat,vagy ha még nem voltál nagydolgot intézni.Mindig ugyanabban az időben mérd magad,és ne naponta.Ja,és nem tudom mit mozogsz,de simán lehet az izmosodástól is,mert az izom nehezebb,mint a zsír!Ne add fel,ügyes vagy!
2015. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják "jojó" diétának !!!
2015. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.éhgyomorra merj

2.ha éhgyomorra mértél és làny vagy (?) a menstruacio elott 2-3kgmal is tobbet mutathat a merleg a vizvisszatartas miatt

3.magas feherje+edzes=intenziv izomfejlodes,az izom sokkal nehezebb kesobb meg tobbet fog mutatni:) de attol meg ment le zsir(!!)


En azt ajanlom h inkabb colostokkal mert de a comb-derék-has stb keruletedet es ne a merleggel vacakolj:D :)

2015. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valoban izom fejlodott volna? Lemertem a kormereteimet, de azzal meg az a baj, hogy sose tudom ugyanott megmerni es nem pontos :(

Menstruacio utan vagyok egy hettel

2015. júl. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!