Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek vacsorára edzés...

Mit egyek vacsorára edzés előtt, ha érzékeny vagyok a tejtermékekre?

Figyelt kérdés

Diétázom már lassan 2 hónapja, szépen haladok vele és most szeretném elkezdeni a formásitó edzéseket is. Az aerob edzés megy továbbra is, mint eddig, jelenleg 67 kg vagyok a magam 164 cm magasságával. Az edzésterv meg is van, de egyszerűen nem tudok már mit kitalálni vacsorára. Rendszerint ha nem edzek, akkor belefér este a túró vagy valamilyen más tejtermék, azért annyira nem vészes a tejérzékenységem. Viszont az a nagy gondom, hogy ha edzés előtt eszek ilyesmit, hajlamos vagyok émelyegni tőle és előbb vagy utóbb nagyon rosszul leszek. Ötletek vacsira? Kérlek benneteket, hogy csak könnyen, gyorsan elkészithető és mindenképpen OLCSÓ recepteket küldjetek, mert se pénzem se időm. :) Igen, sokat akarok, tudom. :D

Ui: Ha nem kell főzőcskéznem, az lenne az ideális, elég nekem a másnapi ebédet megfőzni délután. :D

25/L



#edzés #diéta #vacsora #formásitás
2016. jún. 30. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi van az étrendedben. Én mindig tojást és zöldséget eszem, minden étkezésre (többnyire megsütöm és kész, tökéletes, mit bonyolítsam?), nekem ez nagyon jó s változatosságban sincs hiány (azért más is előfordul, de a fentiek teszik ki az étel nagy részét. mostanában szinte a teljes egészét).

De ehetsz húst, gabonát és mást is.

2016. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Reggeli: 1 szelet (kb 40g) teljes kiőrlésű magvas kenyér, egy kevés vajjal, 3 szelet csirkemell sonkával, zöldséggel. Néha egy pohár zsirszegény joghurt vagy egy darabka sajt (kb 2 hetente egyszer, amikor olyan a kedvem).


Uzsonna 1.: valamilyen gyümölcs, leggyakrabban 1 banán, egy marék cseresznye vagy egy alma.


Ebéd: csirkemell salátával vagy borsófőzelékkel (csak ezt szeretem a főzelékek közül :P )/ 2 virsli zöldséggel / egy tonhalkonzerv citromlével/ leves.


Uzsonna 2. : szintén gyümölcs vagy esetleg 2 darab zabkeksz.


Vacsora: 3 nagy evőkanál 0,5%-os túróba morzsolt puffasztott rizs / 2 virsli uborkával, tonhal citromlével/ saláta/ gyümölcs és egy kis darab sajt/ kecsketarhó, csirkemell sonka és alma.


Ez lenne az étrendem. Igy egy kicsit egyhangú, azért szoktam kombinálni a dolgokat, de ide csak a leggyakoribbakat irtam be. Hetente 5, de legalább 4 nap pedig mozgok is, 50 perc intenziv szobabiciklizést/ 1,5 óra görkorcsolyázást (14km) vagy 40 perc futást szoktam beiktatni (8km/h futópadon). Ennek köszönhetően eddig 7,5 kg ment le.

2016. jún. 30. 18:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, a legfontosabbat elfelejtettem: szivemből gyűlölöm a főtt és a tükörtojást! Nem vagyok válogatós, de ezt egyszerűen képtelen vagyok megenni, minden más jöhet. Rántottát megeszem, azzal ki vagyok békülve.
2016. jún. 30. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
ez tejmentes: absorice fehérjepor borsóból vagy rizsből, tejmentes, dm-ben kapható, 350 gr 1600 körül, a rizsből drágább, ha napi 35 g számolsz 10 adag, hideg vízben összerázod egy kupakos befőttesüvegben és elkezded főzni, elvileg nem is kéne, de úgy jobb, van ízesített is, vagy a nauturba teszel vmit, pld fahéjat, kókuszt, vagy akár paradicsompürét. de lehet, hogy egy nyers tojást is belekeverhetsz.
2016. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!