Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után mit csinálhatok még?

Fogyás után mit csinálhatok még?

Figyelt kérdés
2014-ben (14 évesen) elértem a 98 kilót és akkor határoztam el (bevallom későn) a fogyást. Végig tornáztam és fogyókúráztam és mostanára értem el a -40 kilós fogyást. Most 169 cm 58 kg vagyok. Az lenne a gondom, hogy a köldököm és az alhasam teljes részén tiszta narancsbőrös vagyok és megnyúlt a bőröm. A másik legrosszabb pont a karom ott a legdurvább. Mit tehetnék, hogy eltüntethessem? HIIT kardiózom, de nem tudom mikor lesz változás a testemen, mert hiába fogytam le ha háj helyett most ilyen ocsmány hasam lett. Tehetek én még valamit vagy plasztika sebészhez kell forduljak?

2016. júl. 1. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, sokat regenerálódhat a bőröd. De mozogni kell a kritikus részekre főleg. Ha 30 évesen csináltad volna meg ezt, lehet hogy már csak a plasztika segítene. Így még van esélyed, hogy valamellyire helyreáll a bőröd.
2016. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!