Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő étrend kiválasztása?

Megfelelő étrend kiválasztása?

Figyelt kérdés

172 centi és kb 70 kilo vagyok,szeretnék lefogyni úgy 5-10 kilot.

Mozogni sokat mozgok,mindhova kerékpárral megyek,ezen kívül napi 2-3órát sétálok(kutyaséta),van amikor többet is. Ha van rá időm,akkor ki szoktam menni futni is.Hétvégente amikor tudok,akkor túrázok.

Viszont mivel ez megvan régóta,így nem fogyok,egyszerűen fentartja a mostani súlyomat.Nem vagyok kifejezetten hájas,van bőven izom is,csak "burkolva".

Gondolkoztam már sokat az étrenden,de nem tudom,hogyan állítsam össze,hogy egészséges is legyen,ne "éhezzek",és fogyjak is tőle.

A csodadiéták és különböző bogyók nem érdekelnek.

Aki tud segíteni,kérem írjon pár tanácsot.


2010. ápr. 14. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja kezdtem, 71 kg-ról. (171 cm vagyok)

Kevesebbet eszek mindenből, és az utóbbi 1-2 héten már rendszeresen tornázok. Eddig lement 4-5 kg. Egy hónap alatt nem rossz!

Almaecetet iszogatok. Megszűnteti a falánkságot.

Most akarom kipróbálni a fehérjediétát, mindenütt jót olvastam róla.

2010. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggeltől estig:

1.zabpehely (nem műzli!!! zabpehely)

2.100 dkg csirkemell+rizs(50 g)

3.100 dkg csirkemell+rizs

4.100 dkg csirkemell+rizs

5.100 dkg csirkemell+rizs

5.100 dkg csirkemell+zöldség

6.Sovány túró (kb 125 g)

Kb ez, nyilván a szénhidráttal játszani kell, ahogy jónak látod csökkenteni, vagy növelni. A csirke lehet még hal, sovány vörös hús (marhabélszín/hátszín), vegáknál szója. +napi 4 liter víz alsóhangon. Szóval 2-3 óránként egyél,hogy felpörgesd az anyagcseréd, így a szervezet nem raktároz felesleges zsírt. Meg még kellene vagy 20g fehérje valahonnan, de ne legyünk maximalisták, ez is több mint eddig.

2010. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 15. 08:48
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én régebben nagyon kövér voltam. De úgy fogytam, hogy sokat sétáltam de ami a leghatásosabb volt az az, hogy egy hónapig (Házi készítésű) salátákat ettem húsokkal. Most már letelt az egy hónap. Most egy héten egyszer van ilyen saláta nap és nem eszek egyszerre sokat inkább sokszor keveset. És tartom a jó súlyomat.

2010. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!