Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma elég sokat ettem. Ha...

Ma elég sokat ettem. Ha holnap folytatom a diétát, még fogyhatok tovább?

Figyelt kérdés

Szóval..l Eddig tartottam,hogy reggelire csak keveset ettem,mondjuk 2 virsli, kis zöldséggel, vagy egy kevés sovány túró natur joghurttal, vagy két tojás zöldséggel.Ilyesmit.Néha mellé egy szelet teljes kiörlésű abonettet.Tízóraira néha egy alma,plussz capuccino.Ebédre, pedig szintén keveset.Valamilyen levest,ha éppen volt, másodiknak pedig sovány húst és zöldségeket.És szépen lassan fogyogattam,persze mellette mozogtam is.De..

A mai reggeleim:3 virsli, egy szelet teljes kiörlésű abonett, egy bögre 1,5%-os tej,és amivel az egészet elszúrtam,hogy készítettem túróparfét,ami a következőkből áll:25 dkg sovány túró, 2dl tejszín, 1 tojás, egy banán. egy fél citrom leve, 2 ek natur joghurt. És az egészet megettem kétszerre.Reggel a felét, a másik felét pedig ebéd után,ami szintén tejszínes raguleves volt és brokkolis,sajtos csirkemell.Plussz még ezek után, megettem 10 dkg kesudiót.

Ez rengeteg.Ma még tornázok 35-40 percet és 2*20 percet bicikliztem.

Le tudom még ezt dolgozni?


2010. ápr. 14. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
És tízóraira ma is meg volt az alma és capuccino is.:)
2010. ápr. 14. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:
a capuccino-ban cukor van! A túrút kerüld! Amúgy jó amit leírtál, az update kód szerint, te csak tartani akarod napi súlyod, egyél sokat de keveset! A mozgást továbbra se hagyd el!
2010. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a capuccinoban cukor van,de muszáj innom,mert alacsony a vérnyomásom, és csak akkor iszom,ha már szédülök.A kávét nem szeretem.
2010. ápr. 14. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem is olyan sok! Minden, amit megettél, gyorsan és könnyen emészthető. Ne parázz már!
2010. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké.nem parázok.akkor inkább tornázok!Köszi:)
2010. ápr. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!