Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 15 kiló lehetséges?

2 hónap alatt 15 kiló lehetséges?

Figyelt kérdés

Minden nap salit ennék csak :)

Ma pl cézársalátát ettem mi kb 400 kalória, mert volt benne ugye husi, sajt, stb :)

meg még valami kis gyümit vagy valamit ennék.

Az a jó hogy dolgozom diákmunkásként és sokat vagyok éjjeles és ilyenkor nincs időm enni. Meg valahogy étvágyam sincsen.

Szerintetek lemehet ennyi?


2016. júl. 2. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Lemehet, de vissza is jön majd a duplája, valószínűleg, ha ezt a módszert használod. Egészséges fogyás során esélyed sincs ennyit fogyni ilyen rövid időn belül, de feszesebb leszel és a tested is formásabb lesz, az egészséged sem megy rá.
2016. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De nem értem amúgy hogy miért. Hisz például a cézársalátában szinte! minden megvan ami kell a test normál működéséhez. Fehére a husi és sajt miatt. A sajtban van zsír is. Emellett a salátában rengeteg vitamin van. Miért lenne ez egészségtelen? Mert 500 kalória? Vagy nem értem. Tudom hogy 2000 kcal kell egy embernek egy nap és 1200 kalóriával érdemes fogyózni, de ha az 500 kalóriával amit beviszel értékes tápanyagokat juttatsz be a szervezetedbe akkor nem hinném hogy visszajön, és nem hiszem hogy raktározna.

Nem ?

2016. júl. 2. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:
A mennyiség az neked egyáltalán nem jön be a képbe? Hiába egészséges valami, ha egyszer elégtelen! Ha mondjuk szükséged van napi 200 milligram C vitaminra, és te bevittél 10-et, akkor te most egészségesen étkeztél, mert ettél C vitamint?
2016. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy maximálisan egészségesen étkeznék, de nem lenne egy rossz fogyókúra szerintem.

Én meglátásom szerint.

2016. júl. 2. 18:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Tartalmilag egészséges a saláta, de kevés. Mikor az első válaszoló egészséges fogyásról beszélt, a mennyiséget is értette rajta. A túl kevés energiavevitel anyagcserelassuláshoz vezet, vagyis nem fogysz fogyni. Mikor meg újra normális kalóriamennyiséget viszel be, ragadni fognak rád a kilók, mert örül a szervezeted, hogy végre nincs alultáplálva. Nyáron persze kevesebbet eszik az ember, de azért ne napi 1 saláta legyen. Ne tűzz ki irracionális célokat.
2016. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak azt éred el, hogy a mostani súlyodat is kínlódva tudod majd megtartani. Az anyagcseréd tartósan, de akár maradandóan is károsodik tőle.
2016. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jójó
2016. júl. 2. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónap alatt simán lement 15 kg , bár én 185 ről indultam :D
2016. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom hallottál e mar arról, hogy szénhidrátra is szüksége van a testnek?! Ne csodálkozz ha egyszer majd osszeesel, es szétcsapod a fejed. Kérdezel valamit, de te mar elsontotted, hogy te ezt fogod csinálni, mert olyan rohadt nagy szakértelemmel/tapasztalattal rendelkezel a témában. Ki bírsz rakni ide egy kérdést, de a rohadt "gúgl" t nem tudod használni.
2016. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Aha :)

fogytam 10 kilót a kérdés óta de köszi :)))

2016. júl. 28. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!