Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesseg utan milyen dietat...

Terhesseg utan milyen dietat ajanlotok?

Figyelt kérdés
Mar 10honapos lesz a fiam,de meg nem sikerult fogynom,pedig nem vagyok edes szaju,ezert nagyon ritkan eszem edesseget,csak ha vendegsegben illik elfogadni...tesztafeleket sem kedvelem,barna kenyeret eszem,nem iszok nem kavezok,uditoket nem is tartunk itthon.Anyagilag nem allunk jol,ugyhogy azt eszem ami van....gyorsettermi kajakat es pizzat sem...Azert irtam le ezeket,mert kerdeztem 1-2ismerost,hogy sikerult lefogyni,es a fent felsotoltakat kiiktattak az etrendukbol,de en nem is eszem ilyeneket...
2016. júl. 5. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam 20 kg-t hogy paleózni kezdtem, plusz minden nap 10 000 lépés és heti 3 alkalommal pedig Rubint Rékáztam.
2016. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még, mindezt 8 hónap alatt értem el, nem éheztem.
2016. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt,utana nezek a paleonak,terhesseg elott nem voltak ilyen gondjaim ugyhogy nem ismerem...A 10.000lepes babkocsival setalassal is jo?Mert nekem nincs kire hagynom a picit...
2016. júl. 5. 10:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Mozogsz mellette? Én futok pilatesezek és rubint Rékára szoktam itthon mozogni.

A legkisebb fiam nekem is 10 hónapos. Merre laksz?

2016. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok gyümölcsöt mennyit szoktál enni?
2016. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is babakocsival sétáltam ennyit! :)
2016. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat a valsagos gorogorszagban... :( szülők messze... altataskor szoktam gugolgatni amig tologatom a babakocsit hogy elaludjon.... gyumolcsot annyit eszek amiennyit a baba meghagy,mert nem eszem meg előle,mert tenyleg nincs penz sokszor meg arra se...es salatat probalok meg enni naponta egyszer paradicsom uborka hagyma oliva olaj es ha van feta sajt....este egy kefirt szoktam enni...
2016. júl. 5. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagyis koplalsz?
2016. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat amit eszek azt probalom helyesen amennyire megy,reggel amikor a gyerek gyumolcsozik akkor kis gyumolcs,aztan ebedkor 1 kis salata barna kenyerrel...delutan esszuk meg a parommal ha anyosom kuld valamit vagy amit főzők es estere 1 kefir vagy 1 alma...meleg van 2honapja izzadok nagyon a gyerekkel es megsem ment le 1gramm sem...175centi es 90 kilo vagyok...16-17kilot szedtem fel a terhesseg alatt,es az szinte mind rajtam is maradt es nem mozdul... :(
2016. júl. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!