Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok 3 hét alatt...

Így lefogyhatok 3 hét alatt 5-7 kilót? 170 cm vagyok és 69 kg.

Figyelt kérdés

reggeli:3 szelet puffasztott búza,zöldség,esetleg 3 szelet szalámi

ebéd: bármi(kivéve:kenyér,tészta,krumpli,édesség)

vacsora:natúr joghurt,alma

napi 2 liter víz,frissen facsart citrommal

és napi 1-1,5 óra edzés.


2010. ápr. 14. 19:34
 1/4 anonim válasza:
Kezdd el a 90 napos diétát, nem muszály azt végig vinni. Amúgy az a lényeg, hogy be kell vezetni külön gyümölcs, keményítő, szénhidrát stb. napot és így is nagyon sokat lehet fogyni, így könnyebben emészti meg a gyomrod. Perszze azért nem kell disznózsírt enni magában.
2010. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3kg dobtam le 3 hét alatt,pedig csak kevesebbet ettem mint előtte.Mondjuk volt miből.168/72 vagyok most.Szerintem sikerülhet.Kitartás neked hozzá!
2010. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. ápr. 14. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem jó! Egyik étkezésnek sincs értelme tápanyagbevitel szempontjából. A gyümölcs meg hizlal a gyümölcscukor miatt. 2 liter víz kevés, legalább 3 kellene.

A fogyásnak nem az önmarcangolásról és az éhezésről kellene szólnia. Ajánlom mindenki figyelmébe a testépítő és fitness honlapokat. Ők tudják hogy kell egészségesen fogyni. Annyira egyszerű...

2010. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!