Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól teljesítettem ma?

Jól teljesítettem ma?

Figyelt kérdés

Jól csináltam a mai napomat étrend szempontjából?

Reggeli: idő hiányában csak egy közepes alma

Ebéd: saláta (jégsaláta, káposzta csíkok, füstölt sajt kockák, pár szem olajbogyó, csirkemell sonka kockák, egy kisebb paradicsom kockázva, kevés kígyóuborka kockázva, zellerszár aprózva), egy szelet abonett kenyér, korpás, egy banán

Uzsonna: cerbona kávés műzliszelet

Vacsora: szinte ugyanaz, mint az ebéd, csak nem ettem abonett kenyeret, banán helyett pedig egy meggyes joghurtot ettem.

Lecsúszitt még egy tejeskávé is, 2 dl 1,5%-os tejjel.

Sportoltam mellé: 45 perc mellúszás kis szünetekkel, 20 perc gyaloglás

Remélem nem olyan borzasztó, de mára csak ez jött össze.


2016. júl. 10. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Reggeli sokkal több kell, a gyümölcsből jó a cukor, de zabpehely még jobb, este meg nem kell cukros joghurtot enni. Sovány túró, cottage sajt, kazein fehérje éjszakára ami pl. túróban/tejben van, hosszú felszívódású, éjjel is táplálja a szervezetet.


Amúgy meg hónapokig lehet diétázni, de mit sem ér, ha visszajön.

2016. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 crudy ***** válasza:
61%
Tuti voltál ügyes vagy.
2016. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Igen, tudom, hogy kevés a reggeli, de program volt reggel, sietnem kellett. Amúgy, ha van időm natúr joghurtba szoktam zabkorpát vagy zabpelyhet tenni, vagy rántottát csinálok egy sárgájából, két fehérjéből.

#2 Hát ha komolyan gondoltad, akkor köszönöm.

2016. júl. 10. 20:51
 4/8 crudy ***** válasza:
61%
Persze h komolyan.
2016. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem tűnik hosszan tarthatónak.

Az alma nem ad elég energiát szerintem ebédig. Ebédre mehetne a sok saláta mellé azért egy kiadósabb szelet csirkemell, szelet kenyér és banán okés.

Cerbona szelet tele van cukorral, de tényleg. Max akkor okés, ha hozzáadott cukor nélkülit veszel.

Vacsora jó lehet, ennék hozzá zsírszeény túrót és elhagynám a joghurtot, mert tele van cukorral ha ízesítettet veszel.

2016. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazság szerint a vélemény attól függ, hogy ki milyen diétát/étrendet tart jónak vagy követendőnek. Személy szerint én több fehérjét vittem volna be, és kevesebb cukrot. Ugyanis szerintem bőven volt cukor a müzliszeletben, és a meggyes joghurtban is. A banánnak is magas a glikémiás indexe, főleg ha jó érett volt :)

A tejeskávé is hasonló, főleg a tej a laktózzal ami szintén egyszerű szénhidrát. Szóval ez az étrend szerintem kevés fehérjét és kevés telítetlen zsírt tartalmazott, ugyanakkor több egyszerű szénhidrátot. A sport jó volt mellé, kérdés hogy a kalóriabevitel összhangban volt-e a sporttal elégetett, plusz a napi alapjárati kalóriaégetéssel. Mert ha ez így összességében "koplalásnak" felelt meg az úgy nem jó. :(

2016. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés és nem igazán jó ez az étrend, persze nem katasztrófa azért. Reggelire tényleg egyél valamit, a tojás a legjobb. Ebédre inkább húst egyél zöldségekkel, rizzsel, ez a kis saláta nekem biztosan kevés lenne. Az abonettet én biztos nem bírnám megenni. A müzliszelet és a gyümis joghurt igencsak a felejtős kategória, tele van mindenféle tartósítószerekkel, cukorral, szemét az egész. Inkább tegyél natúr joghurtba gyümölcsöt, fahéjat. Vacsorára jó a saláta.
2016. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos nem a jobb napjaim között van ez. 😞

2016. júl. 11. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!