Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta és mennyi mozgásr...

Milyen fajta és mennyi mozgásra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
167 cm magas vagyok és 69 kiló,bár nem az a lényeg,hogy a mérleg emennyit mutat. Az étrendemen sokat változtattam,formásodnom kéne csak,leginkább a derekamon van felesleg,bár ha a combom és fenekem is formásodik,azt sem bánom :) Úszásra gondoltam heti 2x vagy 3x és heti 5 nap gyalok megye munkába,ami 1 óra oda-vissza

2016. júl. 11. 10:05
 1/2 anonim válasza:

Először is az a legfontosabb,hogy el tudd fogadni magadat ès ne azèrt akarj megvàltozni,lefogyni mert valaki ùgy akarja.De ha eldöntötted magadban,hogy a testedben nem èrzed jòl magad akkor adok egy pàr tippet. Az első ès legfontosabb,hogy este 6 utàn ne egyèl. 6 utan màr nem kell annyi energia mint egèsz nap,az alvàshoz meg nem kell energia. Fontos,hogy minden ètkezèst tarts be.A reggelid legyen valami tojàsràntotta pèldàul,mert ez laktat ès teli èrzetet ad,ezèrt nem leszel èhes egy ideig. A sportròl annyit,hogy az ùszàs kb a legeslegeslegegèszsègesebb sport a vilàgon. Nemtudom hàny èves vagy es milyen munkàt vègzel.De az,hogy gyalog mèsz az màr nagyon jò kiindulàs. Ha olyan helyen laksz,ès a körülmènyek engedik elkezdhetsz lovagolni is. Èn 2 ève lovaglok ès nagyon szèpen formàlja a combot ès a popsit ès nekem a csìpőm is szèp tőle. De ha nem szeretnèd ezt,mèg szàmtalan lehetősèg van.Biciklizhetsz,futhatsz,cardiòzhatsz. De az ùszàs is nagyon jò,jòt tesz a gerincnek ès olyan izkokat mozgat meg amelyekről nem is tudsz ès màs sport nem mozgat meg. Akkor èrdemes elkezdeni ùszni,ha kitartòan fogod csinàlni,mert ha ùszol 3 hètig pl,akkor az utàna valò hètben fog meglàtszani,egy hèt utàn mèg max annyi hogy feszesebb lesz a bőrød. Pròbàlj meg minèl többet ùszni,ha teheted hètvègèn több időt fordìts rà. Tehàt hètköznap 3x+1hètvègi nap.

Remèlem tudtam segìteni!

2016. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt kifelejtettem belőle,hogy figyelj oda a folyadèk bevitelre. Egy nap 2,5-3l-t vigyèl be.
2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!