Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott valaki úgy hogy...

Fogyott valaki úgy hogy naponta maximum 500 kalóriát evett?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 14:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az nagyon egészségtelen kategória. Egy felnőttnek pl nőnek minimum 1200-1400 kalória kell naponta. Ha nem mozog mellette semmit!!! Ilyen kis kalória bevitelnél a szervezet raktározó üzemmódban kapcsol ami azt jelenti, hogy zsírban raktározza el az energiát s mindemellett kikészíted a gyomrod és a szervezeted...
2016. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, fogytam úgy, aztán a 2. héten futás közben összeesten, bevittem a kórháázba. Nagyon jó volt, mondhatom.
2016. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Sajnos a zsidók is lefogytak annak idején. Egészségesek mégsem voltak. Ezzel a hozzàállással beteg leszel. Gyorsan és biztosan. A fogyas nem mindegy hogy zsírból vagy izomból történik. A szerveidről és hormonháztartásodról nem is beszélve. Maradandóan károsodhatsz, ha koplalsz.
2016. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én, de én anorexiás vagyok.
2016. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mandulaműtét után 4hét alatt vagy 6-8kilót. Azt is csak azért, mert az evés nagyobb fájdalommal járt, mint az éhség. Az összes izmom leépült, az anyagcserém brutálisan lelassult, az életkedvem is elment.
2016. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem értem miért kell ilyen baromságokat csinálni.Meg kéne érteni hogy melyik tápanyag hogyan hat a szervezetedre.Az elhízást legnagyobb részben(ha nincs semmilyen betegséged) a szénhidrátnak/cukornak köszönheted és nem a zsíroknak vagy fehérjéknek,szóval abból kell enni és normális mennyiségeket.Zsírosabb hús tojás és sajt+zöldség mellett lehet levinni legjobban és legegészségesebben a testzsír %-ot.Mondom ezt úgy hogy testépítő férfiként 182cm vagyok 87kg és 6-7% a testzsírom.
2016. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, de ahogy visszatértem a normálisra visszajött a duplája :D Nem ajánlom. Azóta egy év alatt fogytam 10 kg-t. Sokkal inkább tartós, bár vannak ingadozások. Hosszú távra tervezz inkább, egészségesen :)
2016. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyon veszélyes, ha normálisan szeretnél fogyni akkor minimum 1000kcal, de azt javaslom hogy egyél rendesen és mozogd le.
2016. júl. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De gyorsan lehet súlyt leadni vele igaz?
2016. júl. 19. 01:51
 10/11 anonim ***** válasza:
hogyne, pár nap alatt ledobsz vele pár kilót (csak vízből, nem zsírból), aztán amikor már nem bírod, a dupláját fogod visszaszedni (nem csak vízből). ha még kövérebb (és beteg is) akarsz lenni, akkor csináld csak nyugodtan.
2016. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!