Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok tovább fogyni?

Figyelt kérdés
Már csak 49 kg vagyok, többet is fogytam, mint amennyit kellett volna, mert megszállottan kezeltem a kalóriabázis oldalon a fogyasztásaimat és hozzászoktam az 1000-1200 kcal-os étkezéshez. Most erre felbuzdulva megettem itthon egy mini kakaós csigát, meg pl. reggel ettem pár falatot másik péksütikből (tènyleg csak falatokat). Ezzel gyarapítom a zsírt vagy inkább csak jót tesz a szervezetemnek, hogy kap egy kis "haszontalan élelmet" is?

2016. júl. 16. 13:26
 1/6 anonim válasza:

Allitsd at a napi limited 1800-2000 kalóriára. Ha mellé sportolsz nem fogsz fogyni csak szinten maradni ha kinden igaz. De szerintem bőven ehetnél többet. A pár falat meg nem alakul át rögtön zsírra nyugi de neked nem ártana.

Hány centi vagy és hány éves? Mert szerintem a 49 mindenképpen ngyon kevés

2016. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
még mindig a kalóriabázis rabja vagy. Ha éves vagy, várj fél órát és egyél. Ennyi.
2016. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.kérdező: 17 éves vagyok és 170 cm magas
2016. júl. 16. 13:50
 4/6 anonim válasza:

Akkor a 49 kilo nagyon nagyon keves! Ha nrm kezdesz el hizni egy kicsit meg korhazba is kerulhetsz! Es hidd el a fiuk nem szeretik a csontvazakat.

Viszont ha nem zsirban akarsz hizni akkor en azt javaslom hogx egyel es epits izmot! Igy nem leszel kover es bombazo leszel ;)

Ha kerdesed van irj nyugodtan

2016. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hízni nagyon egyszerű. Tömj magadba minden cukros kaját (csoki, torta, keksz, süti, stb.). És igyál cukros üdítőt liter számra. Nem hoz csalódást. :)
2016. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Minimum 6 kilót hiznod kéne. Én 170 cm, 55 kg vagyok és még így is beszólogatnak, hogy túl sovány vagyok.


Egyébként szerintem úgy akarj hízni, hogy izmot növessz. Pl amikor én soványabb voltam, mindig elmentem futni és utána megittam egy nagy adag kakaót (tej=fehérje). Meg ha sportolsz, jobb lesz az étvágyad.

2016. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!