Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért szélesedtek...

Mit tegyek? Miért szélesedtek a futástól a lábaim?

Figyelt kérdés

Már 8 hete itenzíven futok(ez alatt azt értem,hogy hétfőtől péntekig minden este fél órát). Nem kell mondanom,miért. Szerettem volna hatásos eredményt elérni a futással.E mellett csinálok egy 100 napos combfogyasztó programot,ami abból áll,hogy minden nappal 5-tel több guggolást kell csinálnom.

Nem vékonyodtam! Azt veszem észre tegnap,hogy már összeérnek a combjaim! Eminens példája vagyok a lefogyni képteleneknek?

Mit tegyek? Édességet is alig eszem. Milyen más gyakorlatokat,tanácsokat ajánlotok?


17/L



2016. júl. 17. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a combjaid minden héten és hasonlítsd össze pár havonta.
2016. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez csak az eredmény végkifejletét szemléli...Már ezt is megtettem amúgy. Nekem " módszerek" kellenének.
2016. júl. 17. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Pont mint a dubi anna csak izmosodot a combot vagyis formasabb ami szebb mi ezzel a gond?
2016. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy izmot dolgoztatsz az nőni fog.Mindenre eddz és eléhetsz egy kevésbé zsíros, formás alakot.
2016. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy futástól diétába centiket pakol comb izomra, étrended milyen? Írd le. Lehet túl sokat eszel és híztál.
2016. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó

Ahogy az írásából kiveszem ő is csak csatlakozott a futással és napi 50guggolással fogyni vágyók közé(szigorúan csak 1 testrészről).Diéta nélkül simán lehet kalóriapluszban, mivel az nem csak édességből jön...

2016. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól fogysz, hogy kalóriadeficitben eszel... Magától az edzéstől max. izmosodsz, ez világos.


Csak mert valaki nem eszik édességet, még ehet sokat.

2016. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Súlyod/magasságod? Mennyit akarsz fogyni? Milyen diétát követsz?

Nem mindegy ám, hogy 90 kiló vagy, és abból nem fogysz, vagy esetleg 50 kiló vagy, és azért nem fogysz, mert véletlenül felszedtél egy kis izmot a csontjaidra. :D

Meg az sem mindegy, mit eszel. Az "alig édesség" egy dolog, attól még lehet teljesen rossz az étkezésed.

2016. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha erőlteted az izmaidat, akkor simán vizesednek is.
2016. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden sebből hibás amit csinálsz.

Amit csinálsz edzést abban nincs hatékonyság,az étrendről meg egy szót sem írtál.Ezért a legvalószínűbb,hogy az edzés meghozta az étvágyadat és többet eszel mint előtte.

Több kalória és még zsírosabb vagy mint voltál.

2016. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!