Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm vagyok és 60-61 kg....

162 cm vagyok és 60-61 kg. Szerintetek kövér vagyok? (lent)

Figyelt kérdés
Én nagyon annak érzem magam. Esetleg tudnátok vmi jó fogyókúrát ajánlani, amibe lehet enni is?? Legtöbbször rá sem bírok nézni a kajára, mert mindenben azt látom, hogy hízlal. Mozogni semmi kedvem/időm, de nagyon elegem van magamból.
2010. ápr. 16. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ha csaj vagy akkor neked 52kg lenne az ideális.


ha srác vagy akkor ez még oké.

2010. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mozgás és diéta nélkül nem fogsz fogyni! ( tehát, mindkettő kell)


örökre ilyen akarsz maradni? nem? akkor majd lesz időd...

2010. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy kövér, csontozattól függ, elvileg azt mondják hogy a normális tartomány magasság-100 (tehát nálad 62) és -10 +5 magyarul 52kg az alsó és 67 a felső határ
2010. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csontozattól függ, én 64 kg voltam. És most 57, de ez az utolsó 4-5 kiló nem nagyon akar lemenni. Jelenleg nem érzem magam kövérnek, csak épp nem vagyok egy szálka, magyarul molett. De azért még sportolok többet és hátha sikerül. Amúgy én is lusta vagyok és egy év után is néha immel ámmal állok tornászni vagy futni menni. Mert unom:D De futás után nagyon jól érzem magam! ui: Mindenkinek arra van ideje, amire szeretne, hogy legyen.
2010. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem ugy van am, ferfiaknal magassag-100, noknel -110.

neked 52 korul lenne tokeletes, egy ket kilo plusz vagy minusz nem veszes.

2010. ápr. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!