Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni és egészséges...

Szeretnék fogyni és egészségesen étkezni? 164cm/67kg/19éves

Figyelt kérdés
Szeretnék egészségesebben enni, de sajnos nincs pénzem mindennap cs.mellet venni és a legtöbb kaja ami egészséges nagyon drága. Tudnátok olyan egészséges vagy legalább egészséges ételeket ajánlani ami annyira nem terhelő anyagilag?

2016. júl. 21. 13:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Ami még fontos hogy fog.gátló gyógyszert szedek, nem tudom hogy mennyire befolyásolja ez azt hogy nehezen tudok fogyni.
2016. júl. 21. 13:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Írj privátot, és írd le, hogy miket szoktál enni, mit sportolsz stb
2016. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

1.

csirkemell filé 100g - 129 ft

na most mondjál már ennél olcsóbbat... egy csomag ropit nem kapsz ennyi pénzért


2.

uzsgyi melózni ha nincs pénzed

2016. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csirkemell 1300-1400 Ft/kg

Zabpehely 200 Ft/csomag

Rizs 200-300 Ft,a drágábbak 900-1000 Ft/kg

Tojás nagy méretű 500/10 db

Pl. csirkemellből neked elég napi 30-40 dkg,ha van másból is fehérje.

Rizsből 15dkg, zabból 5dkg.

+valami zöldség.

Ennyit arról, hogy az egészséges kaja drága...

2016. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bab, krumli, rizs, szezonáális zöldségek, gyümölcsök. A legolcsóbb ételek a földön.
2016. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó persze, így könnyű elmondani. Nekem nincs lehetőségem magamnak főzni. Nem egyedül élek hogy csak magam ura vagyok. Nem mondhatom a szüleimnek azt hogy nekem külön vásároljanak a masik 2 testverem mellé.
2016. júl. 21. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg család van gyerekkel, mégis megoldjuk.

Teremtsd meg a lehetőségét annak, hogy meg tud venni, ami szükséges!

Párizsis zsemlével, kakaós csigával, tökfőzelékkel stb. nem lehet jó fizikumot, alakot elérni (hacsak nem genetikai csoda az ember).

2016. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A csirkemell valóban drága, nekem sem telik rá (nem mintha megenném), vannak sokkal olcsóbb (s a bolti csirkénél egészségesebb) ételek is...

Szezonális s olcsó mirelit zöldségek, kókuszzsír, olcsóbb olajos magvak, zab, rizs, tojás, ezekből igen olcsón kijössz, nekem puritán stílusban napi 500 forintból menne.

De vannak olcsó húsok is, max. zsírosabbak, döntsd el, hogy szerinted egészségesek-e, erről megoszlanak a vélemények.

2016. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A csirkemell alapvetően nem egy úri hobbi, hanem az árra fajlagosan ez tartalmazza a legtöbb fehérjét, mint fontos makrotápanyagot.

Ezért eszik a hobbi testépítők is.


A sertés lehet hogy olcsóbb kilóra, de a fajlagos fehérjetartalma gyakorlatilag olyan, mintha csirkemellet vennél. A zsírja meg enyhén szólva nem egészséges.


Egyébként sem kell minden nap fél kiló csirkemellet bevágni, a kulcsszerep igazából a rendszerességen van, tehát az életed részévé kéne tenni a rendszeres mozgást, és az egészséges táplálkozásra való törekvést.


Aki így számolgatja a kaját az komoly sportoló, és az egy nagyon kompromisszumos életvitel. gondolom nem ez a célod, úgyhogy amit feljebb mondtam kb ennyi

2016. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Itt nem a csirkemell ára lett volna a főtéma, ezzel csak példálózni akartam, hogy nekem ez már a drágább árkategória. Egyszerű az egész.
2016. júl. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!