Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó, vagy rossz úton haladok...

Jó, vagy rossz úton haladok eddig?

Figyelt kérdés

Szóval, elegem van, hogy ennyire gusztustalanul ronda és kövér vagyok, így másfél-két hete elkezdtem változtatni az életmódomon. Ami annyit tesz:

Hétköznap, minden reggel megcsinálom a Norbi féle duci tornát (jobban nem merem megterhelni magam egyelőre, mivel 100kg fölött vagyok és 175 cm körül, nő)

Esténként néha végzek 8 perces pilates mozdulatokat, majd lefekvés előtt mikor meddig bírom, de 30-40 mp-ig plank pozícióban vagyok. (Ezt próbálom mindennap kicsit növelni.) Illetve próbálok az alhasamra mozogni.

Reggelire 3 kanál zabpelyhet eszek kefirrel és néha csalok, mert rakok bele nagyon kevés mazsolát, mivel édesszájú vagyok. Rengeteg vizet iszok, olyan 2-4l között, napközben pedig próbálok kevesebbet többször enni. Ez jó irány, vagy nagyon rossz irányba haladok?



2016. júl. 22. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ajánlom, meg az oldal többi cikkét!

Én 147kgról indultam márciusban, túl vagyok már egy húszason, megy mint a karikacsapás.

Èn is a ducitornát nyomtam azt hiszem a 4est,minden másnap. Mellé heti 3x1 óra callaneticcsel és heti 2 súlyzós edzést a formásodás feszesedés végett!

2016. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az irány (az elhatározás, fogyni akarás, mozgás) jó. Na de mi van az étkezéssel? Ugyanis 70%-ban ezen múlik a fogyás. Tehát ha fogyni akarsz, diétás ételeket kell enned. Mit ettél pl. tegnap, le tudnád írni?
2016. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na ja, az étkezésedről szinte semmit nem írtál, pedig az a döntő.

Gyalogolhatsz is, sőt súlyzós edzést is végezhetsz, abban sem hinném, hogy akadályozna a felesleg :)

A zabpehely kókusztejjel is édes :) De egy kis mazsola nem oszt, nem szoroz, én is szeretem, bár nekem érdemesebb kerülni.


Tehát, milyen az étrended? S miért nem eszel valamirevaló fehérjét reggelire? Persze az összmennyiség a döntő, de ha már sok-sok óra után újra eszel, érdemes aminosavakat is adni a testedne, ami már kezd kifogyni belőle...

2016. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tegnap reggelim (11 körül, mivel torna után reggelizek) ezen a héten végig zabpehely volt kefirrel, majd ebédre rizs és csirkehús volt. Vacsora pedig uborka, répa és egy kis sajt volt.

Ma viszont nem ettem jól. A reggeli a korábban írt, ebéd 3dl gyümölcsleves volt és sajnos családi vacsora volt, így "muszáj voltam" családdal enni, az pedig hússaláta volt. És 2 szelet radír süteményt ettem.

Folyadék pedig 2-3l bubimentes víz.

Kedves utolsó! Miket tudnál javasolni, ilyen fehérje és aminosav bevitelre?

2016. júl. 22. 20:47
 5/9 anonim válasza:
Meg lehet kérdezni a korodat?:)
2016. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok jelenleg. :)
2016. júl. 25. 12:08
 7/9 anonim válasza:
próbáld ki a "kaloriabázis.hu" oldalt használni az étkezéshez,nekem bevált,torna és mozgás nélkül napi 1200 kalória 2 hét 8 kg minusz
2016. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És a mérleg mit mutat?
2016. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg olyan -10 kg-t :)
2016. aug. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!