Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma jól ettem? Plusz lenne még...

Ma jól ettem? Plusz lenne még egy kérdésem is.

Figyelt kérdés

Szerintetek jól vagy rosszul zárom a napot? Sokat vagy keveset ettem? Tehát:

A reggeli elmaradt... igen, igen tudom, hogy nagyon fontos, általában szoktam is reggelizni, de tegnap eléggé elfáradtam és későn keltem. :/

Ebéd: 100g grillezett csirkemell, 110g főtt rizs, 100g vegyes salátával.Ittam kávét is, szomorú, de megszokásból, 1 dl 1,5-ös tejjel, édesítő nélkül.

Uzsonna: egy doboz natúr joghurt, bele őszibarack, almaszirom, 20g tönkölykorpa

Vacsorának pedig zabkását tervezek fahéjjal.

Ittam 2 liter citromos vizet a nap folyamán. Ma pihenőnap van, edzeni nem fogok.

A kérdésem pedig az lenne, hogy ti egy héten hányszor mentek edzeni/ futni/ úszni, amit sportoltok, azt egy héten hányszor csináljátok? Pihenőnapot tartatok? Mennyit sikerült fogynotok? A válaszokat köszönöm! 16L



2016. júl. 23. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért írja mindenki, hogy tudja, fontos a reggeli? Én nem tudom. Én azt tudom, hogy nekem fontos, hogy soha ne reggelizzek :D Nem kell. Nagyon sok ember sosem reggelizik, mert ez ideális számára. Van, akinek fontos s van, akinek tökmindegy. A napi összbevitel a döntő amúgyis, de tényleg van, aki nem működne egy hatalmas reggeli nélkül.


Nem tudom, miért lenne gond a kávé... A tej már rosszabb.


Komolyan mondod, hogy 100g csirke teszi ki a fehérjebeviteled szinte egészét? Ez nem jó így. (Ha gigantikus lesz a zabkása, akkor sem elég s az nem komplett fehérje.)


Én elég rosszul edzwek, de most már igyekszem normálisan csinálni. Heti 2-3 teljes testes edzés (szeretek bukásig edzeni, így 3 nem szokott beleférni), mindennap minimum egy kis séta (50 perc), néha apró futással benne. Plusz biciklizek, most már jó lenne túrákra menni, no nem nagyokra, csak párszor 10 km-esekre. Igazából napi 2 óra mozgás alap lenne, mindig az volt a minimális mozgásigényem, az igazán nem sok. Csak az utóbbi időben ment le kb. nullára, ekkor fogytam 20 kilót, mert az az evésen múlik inkább.

A súlyzós edzésnél természetesen tartok pihenőnapot, amúgy nem kell. A gyaloglás teljesen normális, az állatok közül sokan mindennap futnak egy csomót, ezt bírni kell.


Vissza az étrendedhez, az ételek maguk rendben vannak, de nagyon keveset eszel. Ne koplalj s egyél elég fehérjét és zsírt, a testednek mindkettőre nagy szüksége van.

2016. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát hallod, te jó sokat edzel :).

Hát én nem tudom, de nagyon tele vagyok.

Köszönöm a válaszod!

2016. júl. 23. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!