Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az h picivel keveseb...

Miért van az h picivel kevesebbet eszek mint szoktam viszont futok is heti 4x 40 percet és mégsem fogyok? (eddig nem mozogtam ennyi tsem és mégsem hiztam)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
valószinűleg igy is többet eszel mint kellene. esetleg nassolgatsz. későn eszel.
2010. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és hányszor eszel egy nap? a minimum 3 megvan? max 5 ha keveset eszel csak belassítod az anyagcseréd és akkor hiába futsz nem fogsz fogyni!
2010. ápr. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olyan 4x eszek egy nap.
2010. ápr. 17. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudom mennyi az a picivel kevesebb...es tulajdonkeppen nem is csak az szamit. A kerdes inkabb mit eszel es mikor.

Ha ezekkel a dolgokkal ugy erzed nincs baj, mert a megfelelo taplalekot eszed a megfelelo mennyisegben es idoben, akkor a valaszom a kerdesedre:


Amennyiben, mint irtad, ezelott nem igen mozogtal, a szervezeted elso korben igyekszik megszokni mindent. Valoszinu eszrevetlenul is tobbet ehetsz, mert hasznalja a szervezet az energiat, a raktarok megbontasanal, meg szinte visszakoveteli a kivont szenhidratot es kul. zsirokat.

~Sportolas kezdetekor meg nemi sulytobblet is tapasztalhato, szoval nem kell sirva fakadni, ha a merleg teszem azt 1-1,5 kg-al tobbet mutat...ez normalis, hiszen eddig nem hasznaltad az izmaid. Normalis iyenkor az izomlaz, ami az izom helyreallitasnak a fizikai tunete, mikor is a szervezeted tejsavot termel es ezzel regeneralja az izomban egbement seruleseket. Eloallitasanal alapvetoen nagyobb a vizvisszatartas, ami nagyobb sulyt eredmenyez, valamint a bedagadt izmoknak is nagyobb a sulya.Amennyiben fogysz is hosszu tavon nem lesz olyan latvanyos a merlegen, mint egy gyors kajaval leadom fogyokuranak, mivel az izom tomege nagyobb mint a zsire. Kontra egy pelda ra.

Adott egy 158 magas no aki 3 eve aktivan fitnessezik es 53 kg, valamint adott ugyanez egy pici sulyfelesleggel mondjuk 55 kg-osan, aki soha nem sportolt. A ketto kozott veszes nagy kulonbseg van, mert az elso esetben a no sulya x%-at az izom teszi ke, mig a masike alap esetben annyi, igy meg az is elkepzelheto hogy elhizott.

A legjobb, ha futkarozol es ugy erzed mindent igyekszel a leheto legjobban megtenni a fogyasod erdekeben, akkor ezt eloszor tudatositsd magadban, mert igenis pszichesen is lehet fogyni, hizni es stagnalni, masodszor, ne merd magad csak heti egyszer ugyanazon a napon, ugyanabban az idoben(ertem en, ha edzes elott merted legutobb, akkor most is, ha utana, akkor meg utana merd 2x is)valamint ne a sulyt figyeld, hanem fogj egy szalagot es merd le a derk csipo, comd, kar, valamint a nyakad mereteit es azokhoz viszonyits!


Sok sikert!

2010. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!