Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyógyult/gyógyulni akaró...

Gyógyult/gyógyulni akaró anorexiások! Mennyi volt a legalacsonyabb súlyod, és mennyi most a cél?

Figyelt kérdés
Hogyan viseled a hízást? Mennyi volt a legalacsonyabb súlyod, mikir döntöttél úgy (a kórházi kezelés és az erőltetett evés, csővel etetés nem számít), hogy ennek véget kell vetni? Hány kilóra szeretnél visszahízni, minimum/maximum?

2016. júl. 25. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:

37 kiló...mondjuk alacsony is vagyok.

A célom 46-48 kilogramm.

2016. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem csak bedugtak a kórházba, felhizlaltak, azóta hetente járok vissza mérésre, hogy nehogy visszafogyjak. Miután kijöhettem a kórházból, 2-3 hónapon keresztül sunyiban sportoltam stb, aztán most kezdem megszokni, hogy normális a súlyom (ha nem figyelnének, akkor se akarnék visszafogyni). Szóval 3 hónap kellett az egészséges súlyom megszokásához. Legalacsonyabb bmi-m 12.1 volt, most 18.8 kb.
2016. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12.8, most 16.5 és 18.8 a cél, amit 55kgval fogok elérni.

Először nehéz volt, aztán már egyre könnyebben ment, egyre kisebb lett a félelem

2016. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
165 cm-rel 40-45 kg között >.<
2016. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36 kg. 45 vagyok, meg vagyok elégedve vele, de mivel a testem 50 és 53 kg között érzi jól magát, barátkozok vele.
2018. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igazából ha édesanyám nem avatkozik közbe, nem cipel el dietetikushoz, folytattam volna. Szerintem egy igazi anorexiás nem is mondja azt, hogy gyógyulni akar; csak amikor már elkezdett gyógyulni. Ha rám hagyták volna, sztem még most is koplalnék
2018. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és 28 éves vagyok. :) májustól októberig tartott a gyógyulás. Sosem volt kitűzve célnak x kg hogy én akarom elérni, a dietetikus is annyit mondott hogy legyek min 45 kg de csak apró lépésenként haladtunk és nem terveztünk messzire.
2018. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!