Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hatásos lehet?

Szerintetek ez hatásos lehet?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 64 kiló és lány. Aktívan sportoltam, de nem követtem semmilyen diétát, ezért nagyon vastag vagyok. Súlyommal nem lenne gond, ha ez izom lenne. 59 kiló szeretnék lenni szeptemberig, de nem úgy, hogy izmot veszítek és méégjobban formátlan legyek, hanem szállkás, vékony.

Ezt szeretném tenni augusztustól:

Diéta: Csirkemell zöldségekkel, rengeteg víz, zöld tea, zöld kávé, pufirizs a még megengedett kategóriában, kevés gyümölcs, semmi gyorskaja.

Edzés: Kosárlabda amatőr szinten, de csapatban heti 2x, mellette edzőteremben futógép, meg van egy gép, aminek nem tudom a nevét, pedig kerestem, úgyhogy körbeírom, ne nevessetek :D Szóval ráálunk és tulajdonképp mintha síelnénk, a kezünk és a lábunk előre-htra mozog..., aztán comberősítőgép. Lehet erre csak heti 1x lenne pénzem, viszont kompenzálnám azzal, hogy reggel felkelek hajnalban és elmegyek futni. TUdni kell rólam, hogyha nem edzésen vagy meccsközben kell futni, akkor iszonyat gáz vagyok. Ehhez szeretnék segítséget kérni. Sosem tudtam sokat futni, csak úgy magamnak, az úton, 5 perc után kész vagyok, pedig edzésen 90%ban futunk, plne játék közben.

Szeritetek ezzel az életmóddal (magam mögött 3 év sportolással) el lehet érni szeptemberig egy szemmel látható változást?



2016. júl. 25. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ellipszis tréner?

Amúgh ign, de ettől pict konkrétabban kéne kiszámolnod, hogy mennyi makróra, kcalra van szükség a szervezetednek.

2016. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azt a tipikus hibát követed el, hogy akkor jó egy edzés, ha utána járni se tudsz.

Sokan ezzel a tudattal élik le az életüket

többet ér, ha edzéstervvel izmot növelsz.

2016. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kiszámolom és ennek tudatában folytatom a diétát, köszönöm!:)

Második: nem, félreértesz. Lehet igazad van és az izomnöveléssel többre mennék, nem tudom. De imádom ezt csinálni, ezt a féle edzést, már akkor is imádtam, amikor mégducibb kislányként (aki életében bem futott 10m-t) elkezdtem a kosárlabdát. Voltam olyan rosszul, hogy tényleg majdnem összeesés lett a vége, de imádtam minden mozzanatát már akkor is. :)

2016. júl. 25. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Legyen elég zsír és kalória is...

A futásba bele lehet jönni, vannak nagyon kezdőknek való edzéstervek... Persze a fogyáshopz nem kell futni, de én is fontosnak tartom, hogy az ember tudja azt is (40 évig kerültem, de már nem :D).


Én teljes testre edzenék.

2016. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1vagyok:ajánlom a kalóriabázist. A pufirizs jó, csak n szabad túlzásba esni, ahogy semmivel sem. Sok víz! Kitartás:)
2016. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiit ez a legjobb zsiregeto futas

Ha csak emiatt mennel terembe akkor ne pazarold ra a penzt vegyel helyette csirket ha a sulyzokat is hasznalod akkor mar megeri

2016. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én súlyokkal is edzenék a kosárlabdázás mellett. Formásnak csak akkor leszel ha izmosodsz.
2016. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!