Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenhonnan karcsúsodtam 5-7...

Mindenhonnan karcsúsodtam 5-7 centit de a mérleg 1 kilóval többet mutat. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig is kövér lány voltam (120 kilo)2011-1013 ig 30 kilotol sikerult megszabadulnom rendszeres testmozgàssal. Most 2016 ot irunk es egy kilot nem szedtem vissza. Most ujra elkezdtem tornázni es oda figyelek az etkezésre. 2 hete minden nap 40 perc aerobicot es 25 perc izomerősítő gyakorlatokat végzem. Mar most látszik az eredmény mindenhonnan 5-7 centit karcsúcsodtam de a testsúlyom ugyanannyi sőtt 1 kilóval több. Heti 1 nap pihenőnapot tartok pihenésképp 1 órat sétálok. Mit csinálok rosszul? Aki tud kérem segítsen mert eléggé elkeseredten de természetesen kitartok es folytatom a tornázàst. Köszönöm előre is a válaszokat
2016. júl. 26. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit számít a kiló? Hiszen írod, hogy láthatóan karcsúbb lettél. Nem az a lényeg?
2016. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ha karcsú vagy, akkor miért a kilókkal foglalkozol? Ha izmosabb lettél, akkor centikben kevesbb leszel, súlyban meg elöfordul, hogy több. De szerintem - és minden értelmes ember szerint - az a fontos, hogy normálisan nézz ki, nem pedig, hogy mit mutat a mérleg.
2016. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinald tovabb lett egy kis izom is rajtad

De azert ekkora sulynal szamit hogy hany kg mivel a bokanank nem jo de nem fog sok izom feljonni mar az aerobic nem eppen egy izom epito sport

2016. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De azert csak xavar a 90 kilo meg mindig. Nem vagyok az a nagyon kover. 180 centi vagyok es korte forma de meg legalabb 6-7 kilotol jo lenne mgeszabadulni. Lehet hogy később indul be a fogyás?
2016. júl. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!