Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom?

Mennyit kéne még fogynom?

Figyelt kérdés

10kg ot mar leadtam :)

Jelenleg 58,3kg vagyok

158cm

19 eves /lány


Mellbőség(melltarto nelkul) 83cm

Derékboseg 71cm

Csipoboseg 97cm

Kar 32cm

Terd 42cm

Lábszár 39cm

Comb 59cm


2016. júl. 31. 10:01
 1/10 anonim válasza:
wow. gratulálok a 10 kghoz. szerintem már így is teljesen rendben vagy. max 2 kgt javaslok. hogyan érted ezt el? mennyit edzettél?
2016. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen koszonom :)

Őszinten megmondom évek óta fogyózok,volt mikor sikerult nagyobb súlyfelesleget leadni,volt mikor nem... :/ és belefáradtam abba,hogy az interneten és más helyeken csak azt beszélik,hogy cukor es szénhidrát mdntes vagy csokkentett életmód,illetve zsírszegény...MERT EZ IGY EGY ELETEN ÁT TARTHATATLAN,hisz ezeket neha-neha ki nem kívánná meg?!?! Es mindig ezis lett a vegzetem,hogy visszatertem a regi eletmodhoz mert ezeket en kivantam. Probaltam a Norbi updatet is....ami pénztárcát nemkimelo dontes volt,es ez sem hozta a hozza fuzott remenyeket,plus mint emlitettem nagyon draga es hosszu tavon en ezt nem engedhettem meg magamnak de nemis akartam,hisz a norbis zsomle,pizza stb számomra élvezhetetlen volt....vegul dontottem,ám mindenki kinevetett EN OLYAN KAJÁKKAL FOGOK LEFOGYNI MIKET MASOK EPP TILTOLISTARA TESZNEK....azota is csokikat,gumicukor,gyros tálat mindent eszek mit csak kívánok es hizni nem hizok hisz ugy fogytam le amit egy eleten at tudok kovetni . Igaz mellette táncolok, plus este 7 utan csak gyumit eszek :)

Szóval ez lenne a fogyasom titka es ez valt be nekem ! ^.^

2016. júl. 31. 10:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem edzek tanc is csak heti 1x-2x max fel ora ennyi :) ..
2016. júl. 31. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem még egy 5 kiló simán mehet le.

Abban pedig igazad van, hogy nem kell bedőlni a csoda diétáknak. Az pedig nem egészséges és nem is fenntartható, ha valaki kizár valamit teljesen az étkezéséből. Mindent kell enni, csak az arányokra és a mennyiségekre kell odafigyelni.

2016. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt nem igazán értem.Azt a részét vágom hogy nem diétáztál.És olyan kajákat ettél amit megkívántál és nem tiltottál el magadtól semmit.De mit csináltál hogy lefogytál?Voltaképpen semmit?Mert valamit szerintem csak csináltál mert a 10kg az nem megy le csettitésre.

Amúgy gratula!:)

A válaszodat előre is köszönöm!

2016. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Max 5kg de az se baj ha ilyen maradsz
2016. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem úgy 3-4 kg is elég :)
2016. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Este 8 utan altalaba en mar semmit se eszek,ha mar kopog a szemem az ehsegtol(ez a fogyokuram elejen volt jellemzo,mar nem) akkor max gyumit eszek... :)

Koszonom a tovabbi vallaszokat is,enis ilyen max 5 kg minuszra gondoltam aztan megmar csam tartani kell :)

2016. júl. 31. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen étrend mellett elég intenzív táncedzéseid lehetnek, hogy fogyni tudsz...
2016. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem azok...mert rolam azt tudni kell,hogy eleg lusta vagyok :)

Csak addig es akkor tancolok mikor es ameddig jolesik :)

2016. júl. 31. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!