Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Genetikailag vagyok testes....

Genetikailag vagyok testes. Így is le tudok fogyni normális súlyra?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és genetikailag apai ágon mindenki testesebb. Én 178 centi vagyok és 96 kg. Fizikailag kemény munkával nekem is lehet kockás hasam és sportos testalkatom? Illetve aki már vállalkozott ilyenre, az hogyan csinálta?
2016. aug. 3. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Dieta edzes ennyi hat a fene tudja kockas nem biztos de vekonyabb lehetsz amugy sargakapszula toltsd le
2016. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez a sárga kapszula ez jó kiadvány.
2016. aug. 3. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "genetikailag testes". Maximum a hízásra való hajlamot örökölhetted, de ennek semmi köze ahhoz, hogy le tudsz-e fogyni. AZ én családomban is szinte mindenki túlsúlyos, mégis sikerült lefogynom, meg még 1-2 másik családtagomnak is, akik le akartak...
2016. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a rossz táplálkozási szokásokat lehet örökölni és a tunya életvitelt el lehet tanulni.

amúgy annyi amit írtak a többiek.

kezdetnek jó a sárga kapszula,veszel egy konyhai mérleget,aztán csinálod.

vagy ha van lóvéd,akkor rengeteg időt megspórolhatsz ha elmész személyi edzőhöz pár hónapot,aki ír neked étrendet,veled ez,akkor 1 év alatt simán meglehet a kocka has.

2016. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak is!
2016. aug. 3. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal olyan nincs, hogy valaki genetikailag lesz testes. Örökölheted az elhízásra való nagyobb hajlamot, erősebb csontozatot, magasabb termetet, de azt, hogy testes légy, azt nem. Sporttal és megfelelő étrenddel természetesen, te is lehetsz sportos testalkatú. Érdemes egyébként egy személyi edzőt keresned, mert itt nem 5-10 kg mínuszról van szó, hanem többet szeretnél leadni, ehhez pedig nem árt szakértői segítség, mint táplálkozásban, mind mozgásban (nehogy lesérülj, ne erőltesd túl magad, az éppen aktuális szintednek megfelelő terheléses gyakorlatok, stb.), illetve egy állapotfelmérés sokat segít abban, hogy reálisan lásd magad és a teljesítményedet, illetve az abban bekövetkező későbbi pozitív változásokat.

Nagyon sok sikert kívánok! Nem állsz könnyű út előtt, de minden lehet, hogyha nem adod fel!

2016. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vastag es a vekony csontozat kozott is max 5-8 kilo kulombseg van.
2016. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!