Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell szedni? SOS

Hogyan kell szedni? SOS

Figyelt kérdés

Clenbuterol/spiropent (ugyanaz)

Hogy szedjem? Ma evés előtt vettem be egyet.

Fogyásra persze. Edzés van mellette! De most nem ez a lényeg, hanem a szedés.

lány vagyok ha ez számít



2016. aug. 6. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Fogyásra???? Normális vagy, úgy őszintén? Tudsz róla, hogy amellett, hogy asztmagyógyszer, és tágítja a hörgőket (tehát nem vitamin kategória), ez szteroid?

Arról hallottam már, hogy egyes testépítők szedik, hogy nagyobbak legyenek, de hogy fogyásra is?

Amellett, hogy a vesédet és a májadat hazavágod vele, soványabb nem lesz tőle, csak izmosabb, vizesebb és zsírosabb.

2016. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az orvos előírta. Ha nem vagy asztmás, csak fű alatt szerezted, akkor pedig ne szedd be, nagyon nem egészséges, csak a betegeknek nincs jobb.
2016. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Az egyesnek fingja nincs róla hogy miez, csak okoskodik


Amúgy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2016. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyorshívóra azért tedd be a 104-et. Jól jöhet, ha valaki oda eljut, hogy ilyeneket szed ahelyett, hogy egészségesen étkezne és mozogna. Az emberi hülyeség határtalan. (egy mentős)
2016. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm
2016. aug. 6. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A spiropent nem szteroid,de valóban gyógyszer (hörgőtágító). Ez is csak megfelelő étrend mellett és relatív nagy dózisban hat. Mellékhatások: szívmegnagyobbodás,kézremegés,izzadás,álmatlanság stb. Nekem elképesztő,hogy valaki megvesz egy ilyen gyógyszerészeti készítményt,anélkül hogy finga lenne róla, hogy hogyan is kell használni.
2016. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Spiropent nem szteroid. egy gyógyszerész...
2017. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!