Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15kgot szeretnék fogyni....

15kgot szeretnék fogyni. Hogyan? (Többi a leírásban 18/L)

Figyelt kérdés

Szóval..75kg voltam de a télen rettenetesen meghíztam 90kgra. Azt mondták az a leghatásosabb ha kalóriát számolok. 2100kalóriát kéne bevinnem a szervezetembe 177cm vagyok és 18éves lány. Mit tudnátok ajánlani milyen tornát kezdjek el? Fussak? Vagy mit táncoljak?

Mamám vett nekem zöld tea kapszulát is méregtelenítésre..és azt mondta diétával segít fogyni is. Ez igaz?

Nagyon le szeretnék fogyni borzalmasan érzem magam a bőrömben szakított velem a barátom amiért nem akartam vele lefeküdni a súlyom miatt..egész nyáron nem mentem se strandra..buliba se máshová..néha találkoztam a barátnőimmel de akkor is kellemetlenül éreztem magam hogy ki kell mozdulnom:( sok mindent lemondok a súlyom miatt..

2-3hónap alatt szeretnék lefogyni 15kgot

Nem muszáj de ez nekem egy cél..nem tudom hogy kezdjek bele

Aki nagyon ért hozzá és segítene privátban is segíthet!:)

Azok hanyagoljanak akik azzal jonnek hogy 10kgot csak fel ev alatt lehet lefogyni.Koszonom.


2016. aug. 7. 05:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A kaloria szamlalas nem rossz de van jobb a makroszamlalas feherje ch zsir csak minosegi etelbol vagyis nem kolbasz szalami hanem csirkemell rizs teljes kiorlesu dolgok zabpehely krumpli bar azt nem ajanlom max ha mar nagyon keves ch n vagy

Meg sulyzos edzes a zold tea meg emeli a vernyomast is ha sokat iszol ami nem tul jo foleg hogy amugy is magasabb a hizas miatt

Am kb kockas hassal se voltam mar strandon 4 eve nem a strand miatt kell lefogyni mert akkor telen visszajon

2016. aug. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek közül válogathatsz, melyiket érzed "testhez állónak", és persze a napi rendszeres mozgás.

Akár melyik mellett is döntesz, nem lesz sétagalopp egyik sem.

2016. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a kalóriaszámlálást tartom a legjobb fogyókúrának. Kell némi idő, amíg az ember kitapasztalja, de megéri. Én 3 hónap alatt fogytam 14 kg-ot így. Napi 1200-1300 kcal a limitem. A kalóriabázis.hu segített, itt nem csak a kalóriára, de a megfelelő fehérje-szénhidrát-zsír bevitelre is könnyen oda tudsz figyelni. Az étrendedet úgy állíthatod össze, ahogy csak akarod, persze az egészséges, és diétás ételek keretein belül. Emellett tornázni szoktam heti 4-5 alkalommal. A torna amit csinálok ősrégi, de nagyon hatásos, és szépen formál. Linkelem, hátha érdekel. Ezt a kettőt váltogatom:

https://www.youtube.com/watch?v=EFx3wjiX-IE

https://www.youtube.com/watch?v=sOvGm03l8gc


Az elsőt ezzel kiegészítve:

https://www.youtube.com/watch?v=VusCUj61wDA

2016. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

inkább legyen félév és ok

3 hónapa alatt nehéz lesz, egészségesen.

2016. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En 19 eves lany vagyok es enis pont 15kg ot szeretnek leadni ha gondolod irj uzit es támogathatjuk egymast 😇
2016. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a strand miatt szeretnék lefogyni nyilván télen is csinos akarnék lenni:Ddd
2016. aug. 7. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ilyent ne higgy el, hogy kolbászt és szalámit nem lehet enni. :) Szerintem nem ez a legjobb oldal erre, nagyon sok rossz információt kapsz itt, illetve olyanokat, akik szerint minden étrend és mozgás rossz.
2016. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!