Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám, ami...

Van egy kis problémám, ami szerintem a hasonló korombeli lányoknál előfordul (17), és szeretném ezt valahogy 'leküzdeni'. Valaki van még így?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy sokan úgy fogják gondolni, hogy mit sírok meg mit panaszkodok miatta, de engem zavar egy kicsit az hogy széles a csípőm, a hasam se olyan amilyennek kellene lenni, mert úgy gondolom azért rendszeresen dolgozok rajta, de ha már eszek valamit olyan mintha híztam volna 1 kgt. Tudom a genetika is sokat tesz a helyzeten, de egyszerűen nem vagyok kibékülve magammal (56,5 kg vagyok). Nyilván testképzavarom van, vagy nem tudom de sokat feszengek az miatt hogy megint 'nagy' a hasam és vastag a combom.
2016. aug. 7. 11:52
 1/7 anonim válasza:
100%
17 eves vagyok es 171 cm. 78 kg. Es csodalatosan erzem magam a boromben mert minden nap mozgok. A pasik is szepnek tartanak. Legy boldog ahogy vagy. Nekem szerintem szelesebb a csipom es nem olyan lapos a hasam mint neked. Szep vagy fogadd el magad.
2016. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csipo nel csont van az nem lesz keskenyebb a vastag combokat meg imadom
2016. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már jó, ha elismered, hogy testkép-zavaros vagy, túlságosan a külsődre koncentrálsz csak. Erre kellene egy jó pszichológus, aki segít megtalálni a problémáid valódi okát, ami a testi elégedetlenségben jelenik meg.
2016. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Izlések s pofonok, ahogy a kommentben is valakinek bejön. Vannak dolgok amiket nem fogsz tudni megváltoztatni pl csontozat, de edzéssel formálhatod magadat (bár erre sokan lusták, de aki az annak annyit szoktam mondani: " akkor ne sírj")

Anno csak tesiztem suliban rendesen, később amikor kiléptem a "felnőtt korba" kezdtem el otthon tornázgatni, mert vannak olyan dolgok amit nem viselnék el. Az összes volt osztály/sulitársam csak hízik...nem akarok közéjük tartozni xD

Pocim az ami nehézség, de nem azt takarja: nem tornázom le stb. Teljesen lapos, de ha eszek utánna nagy XD lassú az emésztésem szóval ha nem akarok egy vendégségbe nagy hassal lenni apránként keveset eszek. ><

2016. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Milyen magas vagy?
2016. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az első komment nagyon nagyon tetszett, puszi neked érte!

166-7 cm vagyok, ezt bocsánat amiért nem írtam le

2016. aug. 7. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd ha hiszed ha nem a külső nem lényeg. Én ismerek olyan lányt aki 80kg 170 magas és inkább választanám őt mint bármelyik modellt. Te nem is vagy kövér,de nincs vsodálatosabb egy olyan lánynál aki elfogadja magát és boldog a bőrében. Biztos láttál már duci lányt álompárral. Nah minden férfi erre vágyik!
2016. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!