Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-6 hete diétázom, fogytam...

5-6 hete diétázom, fogytam eddig 5 kilót, ma viszont nagyon bekajáltam ez okoz gondot?

Figyelt kérdés
Megettem ma egy tábla csokit plusz egy cerbona müzliszeletet és több gyümölcsöt ettem ,mint szoktam a napi kaja adagomon felül,szóval ma kb 2200kcalt ettem kb 250g ch-val. Nagyon nagyon gáz? :/ 5 hétig semmi édességet nem ettem stb,de ma valahogy nagyon kívántam :(
2016. aug. 7. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ez így. No para.
2016. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg testmozgással igyekszel fogyni,nem csak diétával...úgyhogy végezz az átlagnál több gyakorlatot,aztán nem lesz semmi gond.
2016. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első 3 hétben mozogtam,de sajnos egészségügyi gondjaim támadtak ami megtiltja egy teljes hónapig a mozgás minden formáját ezért félek a hízástól :( persze holnap hétfő és újra munka olyankor meg alig van időm enni így biztosan betartom a többi napon a diétám,mint eddig,csak ma kicsit megkergültem :S
2016. aug. 7. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem nagy bekajálás, nyugi, semmi sincs elrontva. :) De az ilyenek elkerüléséért esetleg tervezhetnél néha egy-két bűnözős kaját a napi kalóriaadagodon belül. Én kéthetente vasárnap eszem egy csomag chipset vagy két jégkrémet, de ez már elég szigorú étrend, lehet ezt heti egyszer is. Az egyedüli, amire tényleg figyelj az az, hogy tényleg beleszámold az aznapi kalóriabeviteledbe, mert ha 6 napig 300 kalóriadeficit szerint eszel, a hetedik napon pedig 2000 kalória pluszban vagy, akkor mozgás nélkül semmit nem ért a heti diétád.
2016. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nbekem a bekajálás 4000 kcal, nem szoktam tőle hízni, bár én kissé speciálisan működöm.

A te kis esetleges plusz párszáz kcalod (nem tudhatom, hgoy 2200 kcallal egyáltalán többletbe kerülsz-e, én egy normálisan aktív napon nem) igazán semmiség, max. feljön pár deka, de lehet, hogy holnap eleve kevesebbet kívánsz vagy valami.

Amikor fogytam, hetente 1-2 evősebb napom volt, édesség mindennap... De általában kalóriadeficitben voltam, muszáj volt fogynom, ez mindenkire jellemző, amki nem fényevő...

2016. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!