Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha diétázom akkor mit egyek?

Ha diétázom akkor mit egyek?

Figyelt kérdés

Reggelire,ebédre,vacsorára miket egyek?

Reggelire puffasztott rizst szoktam enni,arra mit tudnák tenni?

Köszi a válaszokat.



2016. júl. 25. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Amiket utána életed végéig enni akarsz
2016. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából a fő szempont a mértéknél kezdődik. A másik, hogy egy-egy ételnek az egészséges alternatíváját válasszd (fehér kenyér - barna kenyér, 3 db kakaós palacsinta - 1,5 db zabpehelylisztes gyümölcsös palacsinta, cukros üdítőital - 4 tojásos tészta -durumtészta, tea, citromos víz, stb.)

Reggelire jöhet valami zabkása, rántotta féle, tízórai-uzsira reform szendvics, joghurt félék gyümölccsökkel vagy zöldséggel, némi dió-mandula féle mazsolával...

Ebédre egyszerűen csak mértékletesen egyél, ha megfelezed az adagodat pld.

Vacsorára különböző saláták, turmixok, főzelék-levesek.

2016. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen lehet énni, én pl. most vacsoráztam baracklekváros, csokis kakaós piskótát (elég gazdagon bántam a rávalókkal, amúgyis szülinapom van), egészen OK napot összehozva, ami egy esős, nem aktív, mindössze némi súlyzós edzést tartalmazó napon nem is rossz. Ma tuti fogytam egy picit. Délben rizs volt zöldségpörkölttel, de annyi mindent ehettem volna még, igazából nem ilyen szénhidrátosan szoktam, de fogyás szempontjából nekem ma már mindegy.


Emberfüggő, hogy kinek mit érdemes ennie, ha egészségesen s tarthatóan akar fogyni. Nagyon különbözik, hogy ki mitől lakik jól s mibe tud bekavarni pl. egy magas inzulinválasz... Személy szerint szeretek fehérjére és zöldségre koncentrálni, persze kell valami kalóriaforrás is a fentiek mellett, nekem a fehérjeforrásom elég zsíros, ez megoldja, más rizst eszik nagyobb mennyiségben... Kinek mi a jó.

Úgyhogy fehérje, zöldség, zsír mindenképpen kell s valami még (szénhidrát vagy zsír), hogy ne koplalj. Napszaktól függetlenül, bár este sokan kerülik a szénhidrátbombákat.


A pufirizshez valami fehérje kellene, hús, tojás, túró, sajt... S zöldség.

2016. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!