Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sok zöldségtől vagyok ilyen...

A sok zöldségtől vagyok ilyen szomjas? Mióta diétázom állandóan szomjas vagyok. Napi 3 litert iszok.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

3 liter az teljesen rendben levő mennyiség, bár régen én is jóval kevesebbet ittam annál.

A kevés szénhidráttól képes ilyesmi lenni, az én ivásmennyiségem a duplájára ment fel az átálláskor, de pl. most is magas pár hete. Nem tudom, mennyit iszom s nem tudom, más honnan tudja, mindig méricskél? Nekem eszembe se jut, de 4 liter tuti van olykor. Elmegyek énekkarba, 1 liter. Edzek, másfél liter. S a nap többi részében is iszom rendesen.

De nem vagyok állandóan szomjas, csak sokszor.

Sok zöldség speciel nincs, inkább elég kevés, sokszor még fél kiló sem.

2016. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Én mérem:)

1 literes üveget töltök meg mindíg vízzel. Ezt azért csinálom,mert régen 3decit ittam egész nap és hogy ezzel ösztönözzem magam:)

Mármint azzal hogy kiöntöm üvegbe.


Akkor a kevesebb szénhidrát miatt van.

2016. ápr. 8. 18:38
 3/22 anonim ***** válasza:
A szénhidrát elég sok vizet igényel. De ez nem sok, hacsak nem vagyok 50 kg-s. Az optimális vízbevitel 1 liter víz 20 testsúlykilogrammonként.
2016. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ.

A sok víz alapjába véve egészséges.

Az ember 67% víz. Milyen étrendet tartasz,

vega, hagyományos, paleo. Figyelsz a sóháztartásodra,

megfelelő vitaminmennyiséget viszel-e be?

Alapigazság: az ember szervezete okosabb,

mint maga az ember. Ha szomjas vagy igyál,

ha a sósat kívánod egyél olyat, ha az édeset azt.

2016. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Vércukrot azért nem ártana ellenőrizni, ha túl magas, a vese megpróbálja kimosni a vérből.
2016. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5-ös te orvos vagy?
2016. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A gyorsan felszívódó szénhidrátok úgy megemelik

a vércukorszintet mint a huzat, először is

ezeket kellene csökkenteni.

Meg nem kéne ostobaságokat beleírni az éterbe.

2016. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Dièta előtt iszonyat sok szénhidrátot ettem,de akkor 3 decit ittam és nem is szomjaztam. Most,hogy kevés a szénhidrátbevitelem,szomjan akarok halni konkrétan :D
2016. ápr. 8. 19:56
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A sok zöldségtől biztos nem vagy szomjas. Legalábbis, ha nyers zölsdégekről van szó, mert azoknak magas a víztartalmuk. Esetleg ha erősen sózod, a só miatt lehetsz szomjas.
2016. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy jobban működik a tested. Nagyon beteg dolog 3 deci vizet inni, feltéve, hogy nem viszel be ételből eleget, hisz mindegy, hogy iszod vagy eszed, csak víz legyen.

Mivel nekem mindig jól működött a szomjúságérzetem, el sem tudom képzelni, milyen ennyire keveset inni. Hogyhogy nem ad szomjúságjeleket a test? Fura. Az OK, hogy az embert leköti valami és sokáig nem iszik, de utána aztán be kell pótolnia... Akárhogyan is, nagy baj, ha ekkora gond van vízbevitel terén.


A mostani 3 liter, ahogy már korábban írtam, teljesen rendben van, nem kell aggódni miatta.

2016. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!