Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni tartósan...

Hogyan lehet lefogyni tartósan de minél gyorsabban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 184 centi vagyok, 105 kiló és 15 éves... Nagyon utálom a testemet és szeretnék kb 20kg-tól megszabadulni. Mivel alapjáraton elég izmos vagyok szerintem a 85kg környéke nekem normális lenne. A segítségeteket szeretném kérni! Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek!


(Olvastam valami káposztaleves diétáról is amivel elvileg egy hét alatt lehet 5-8kg-ot fogyni, mit tudtok róla?)



2016. aug. 8. 02:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem eszel míg éhenhalsz. Aztán örökre vékon maradz :))


//morbid humor//

2016. aug. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, alapjáraton vevő vagyok a humorra, de most valahogy nem...főleg, hogy szeretnék tenni a dologért, nem pedig várom a csodát. Csak az érdekelne, hogy hogyan kezdjek hozzá.
2016. aug. 8. 03:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Szoa,mivel még tini vagy nem ajánlanám a kalória deficitet. Egyel egészséges kajákat zöldség stb. Kenyér chips stb hanyagold. Hát szerintem hülyeség ez a káposzta levél meg az ilyenek ne próbáld ki. Ja és ha éheszteni akarod magad akkor vedd tudomásul,hogy nem nagyon fogsz már nőni és a pélód se fogja elérni maximális hosszát.A spermákról és az erekció problémákról ne is beszéljünk.
2016. aug. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha éheszteted magad izmot is fogsz veszteni és még sz@rabbul fogsz kinézni.Tudom,hogy nem írtad,hogy éhesztetni akarod magad csak sok tininek egyből ez jut eszébe.
2016. aug. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt mondod,hogy teszel is érte nem pedig várod a csodát. Aha ,ha ez így lenne már rég elkezdted volna és nem itt várnád a megváltó gyors csoda diétát,ha lenne ilyen mindenki vékonyan szaladgálna az utcán.

Ne egyél cukrot,lisztet,üdítőt stb gondolom ezekről már hallottál és mozogj sokat,ez a csoda diéta.

2016. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Káposztaleves diétát felejtsd el! 1 hét alatt nem fogsz te 5-8 kilót fogyni, sőt 1 kilót sem. Az nem neked való.

HA fogyni akarsz akkor kezdj el egészségesen táplálkozni

Zárd ki az étrendedből a kenyeret, pékárukat, chipseket, kekszeket, csokikat, édességeket, fagyit, hamburgert etc.

Kezdj el mellette sportolni valamit.

Gyors fogyás nem létezik, de ha normális étkezel, sportolsz mellette akkor 3 hónappal később már örömöd lesz mert észre fogod venni a fogyást magadon.

2016. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5, kézilabdázok, emellett még minden este elmegyek futni 1 órát, és járok kondizni is. A kenyeret kerültem eddig is, nem eszek túl sok cukrosat sem, a chipszet pedig nem szeretem, úgyhogy igen, teszek érte... Illetve ha lenne majd egy már nem olyan gáz testem, szeretnék úszni is elkezdeni.
2016. aug. 8. 15:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Illetve a hasznos válaszokat köszi!
2016. aug. 8. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha te kézilabdázol,kondizol,futsz esténként 1 órát és elmondásod szerint kerülöd a kenyeret ,édességeket mindnet ami hízlal akkor mégis h a fenébe lehetsz 105kg?? :D Hagyjuk már ezt a dumát.. vagy azt felejtetted el leírni,hogy triplán ebédelsz ?
2016. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem. Azt felejtettem leírni hogy 120-ról indultam. Csak azért tettem fel a kérdést, hátha tud valaki gyorsabb fogyásmódot. De akkor maradok ennél.
2016. aug. 9. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!