Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni tartósan...

Hogyan lehet lefogyni tartósan de minél gyorsabban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 184 centi vagyok, 105 kiló és 15 éves... Nagyon utálom a testemet és szeretnék kb 20kg-tól megszabadulni. Mivel alapjáraton elég izmos vagyok szerintem a 85kg környéke nekem normális lenne. A segítségeteket szeretném kérni! Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek!


(Olvastam valami káposztaleves diétáról is amivel elvileg egy hét alatt lehet 5-8kg-ot fogyni, mit tudtok róla?)



2016. aug. 8. 02:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Szia! :) Megértem a helyzeted, én is több kilótól szabadultam meg 13 évesen. Én úgy értem el, hogy minden nap futottam minimum 8 km-ert, utána estefelé edzettem otthon. ( 30 guggolás, 50 felülés, 50 bicepsz, és 50 vádli gyakorlat, és 20 fekvőtámasz)


Reggelire barna kenyeret ettem (1 szelet) egy kis szalámival és sok zöldséggel, ebédre áltatalában csirkét és rizst sok zöldséggel/ levest/ főzeléket.

4 óra felé ettem műzlit, ha éhes voltam és ebédre gyümölcsöt ettem.


Nem mondom, hogy dietetikus vagyok és lehet hogy másnak nem segítene, de nekem bevált, és ez csak az én személyes módszerem volt. De azért remélem, hogy segíthettem neked! Kitartást! :)

2016. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!