Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az is ér valamit ha nem rágom...

Az is ér valamit ha nem rágom meg a zöldséget? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egészségesen táplálkozni, és ehhez ugye elengedhetetlen a zöldség és a gyümölcs. A gyümölccsel nincs is baj mert mindet imádom, de a zöldséget nem bírom megenni. De mindenképp akarok zöldséget is enni és ezért arra gondoltam, hogy nem rágom meg, csak leharapok falatokat és azt egészbe lenyelem. Így is ér valamit?

2016. aug. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, csak a rágatlanul lenyelt étel emésztési problémákat, gyomorfájdalmakat okozhat. Zöldséglé? Grillezett zöldség fűszerrel? Krémlevesek? Semelyik formáját nem viseled el?
2016. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a zöldségek ízét, de ha csinálok mondjuk salátát és hozzá valami finom szószt, akkor azt úgy meg tudom oldani hogy ne érezzem csak a szósz ízét. Próbáld meg.

De vajban párolva és megfűszerezve is el tudod "venni" az ízüket. És ezek még mindig egészségesek.

2016. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom őket, hátha:D Ment a zöld kezecske:)
2016. aug. 11. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg sárgarépát trancsírozz össze, és keverd össze naranccsal rostgazdag,finom is..

Vannak zöldségek,amiknek nincs erős-jellegzetes íze. (Cukrászműhelyben főtt krumplival keverjük a gesztenyepürét) Cukkinit is lehet úgy fűszerezni,hogy ne okozzon gondot.

2016. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Itt is ment természetesen a kezecske:)
2016. aug. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!