Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegség miatt 1 hétig nem...

Betegség miatt 1 hétig nem bírtam enni. Most akkor tutira raktároz a szervezetem?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam április körül, -13kg-nál tartok, de a tökéletes eredményhez még egyszer ennyi vissza van.

Nyilván abban az 1 hétben amikor szarul voltam alig ettem, és fogytam is valamennyit, viszont most, hogy próbálok visszaállni a gyakori étkezésre, látom, hogy inkább fölfelé indult meg a mérleg.

Mennyi idő, hogy a szervezetem rájöjjön nem kell raktároznia? Vagy ez nem így működik?



2016. aug. 15. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne sz@rj be! Folytasd tovább, amit elkezdtél! Betegség alatt elég sok izmot,glikogént,vizet is el tud veszíteni a szervezet. Ezeket vissza kell építenie. Ne foglalkozz vele meddig tart!
2016. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
glikogén töltődik be az izmokba, az pedig vizet tart vissza magával, ez 2-4 kiló kb, emberfüggő, ez normális, nem raktározás
2016. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!