Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? Hogyan fogyjak le?

Kövér vagyok? Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 67 cm és 56-57 kg.

Szerintetek hogyan fogyjak le 54-55 kg-ra? Előre is koszi



2016. aug. 15. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, 167 centi... Akár jó is lehet a súlyod, nem tudhatom.

De szerinted ha 2 kilót kell fogynod, akkor kövér vagy...? A kövérség nem 1-2 kilón múlik...

Amúgy nem vagy kövér, az tuti, ha megvan mindkét karod... Felesleged lehet, ezt nem tudom, de nem annyi, hogy kövérnek legyél nevezhető.

2016. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

67 cm-hez igen.


167-hez szerintem nem.

2016. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, még egy, aki 1-2 kilón görcsöl...

Elárulok egy titkot: ha tényleg kövér lennél, akkor 2 kiló leadása után is még az lennél.

De elárulok még egy titkot: nem vagy kövér. Csupán van némi tested, és nem olyan vagy, mint egy csontváz, némi bőr borítással.

De hogy jó fej legyek, még egy titkot elárulok: 2 kiló az semmi. Nem fog meglátszani, és gyakorlatilag ugyanúgy fogsz kinézni a "nagy 2 kilós fogyásod" után is, mint most.

Mellesleg 2 kilót simán ingadozhat akár napon belül is a testtömeg.

2016. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!