Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek fogyni akkor a...

Szesze kérdése:

Ha elkezdek fogyni akkor a mellemből is megy le?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkat kérdése, de valószinüleg igen. Én ha hizik, vagy fogyok mindig elsőként a mellem mérete változik.
2010. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a nők először azt fogyák le...

Persze közben fogynak a többi testrészröl is, de arról jobban... De ne agódj! Ha közben sportolsz is akkor a melleid elkezdenek feszesedni, ezáltal "izmosodni" és így nem oylan feltünő.

2010. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mellből -8 centit fogytam sajnos. 3 hónap alatt ez össz 4-5 kg volt amúgy(+ még innen onnan néhány centi )
2010. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazából, nem drasztikus fogyókúrát akarok, csak futnék, meg este nem ennek, ja és kimarad a fehér kenyér...csak az van, hogy most lett a mellméretem 75B, ha ebből a kicsiből is leadok, akkor olyan lapos leszek, hogy csak na...mondjuk sok feleslegem nincs csak 2, 3 kiló...kíváncsi leszek...
2010. ápr. 19. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Én épp hogy beférek a 75B-be, állítólag más szerint 75C, de szerintem neeem, de az a lényeg, hogy 87 cm a mellbőségem és én sokszor nagynak tartom! Sportoláskor nekem mindenhonnan lemegy egy kicsi, és akkor örülök, amikor a mellbőségem is kisebb lesz (de csak 85 cm-re kb), mert kerekebb, formásabb és nincs súlya.

Amikor hájasodik a mellem, azt utálom, mert feszül, nagy és kövérít.

Gondolom, a melleden is van zsírréteg (ami felesleggel együtt jött fel), nos az lemegy.

2010. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2010. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!