Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a fogyás...

Lehetséges, hogy a fogyás beindulásához több hónap szükséges?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

ha rossz az anyagcseréd előfordulhat.normális esetben 2-3 hét alatt látszik.

pl én ha csak egy hétig nem vacsizok vagy egy héten 2 gyüminapot tartok simán lemegy 2- 2,5 kg.

2010. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem is lassú az anyagcserém, fel lehet valahogy gyorsítani?
2010. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-ik válaszolónak nekem olyan szinten lassú volt, h az már fájt, de nekem az is segített, h elkezdtem reggelizni med sportoltam is olyan 20-30 percet pont amennyit bírtam! Előtte jó ha 3 naponta eltudtam menni wc-re és akkor is csak szorulásom volt most pedig mióta ezt elkezdtem minden nap kell mennem és érzem is, h sokkal jobban vagyok! Egyébként attól lassult be, mert én buta koplaltam elég sokáig, de ez segített egyébként napi min 3 max 5 kis étkezés plusz sport és felgyorsul! Sajnos nekem a vacsi még mindig nem megy, mert szó szerint rosszul leszek ha ennem kell valamit, de lehet ez tudat alatt van, mert egyszer alvás előtt elég keményen bezabáltam és egész éjjel csak vergődtem nem tudtam aludni ha pedig elszunnyadtam rémálmaim voltak! Azóta se tudok megenni semmit se vacsira és ennek már jó 5 éve! Bocsának kérdező, h végül is nem neked válaszoltam meg sorry a hosszú kommentért csak gondoltam leírom a tapasztalatom! Ja és a sok folyadékfogyasztás is fontos én régen csak cukros löttyöket ittam most már ott járok, h 2 hete naponta 2 liter szénsavmentes ásványvizet megiszok szerintem az is segített!
2010. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
köszönöm a választ, biztosan nekem is ez a bajom, és ezért nem fogyok én sem, hiába alig eszem valamit.
2010. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM! Ha több hónap alatt nem fogytál, valamit nagyon rosszul csinálsz.
2010. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy szerintem jól csinálom a dolgokat: napi 5ször keveset eszek, reggelire csak szénhidrátot, általában teljes kiőrlésű kenyeret. Liszt helyet is teljeskiőrlésű, ha nagy ritkán eszek olyat amibe kell liszt. Kerülöm a cukrot, zsíros ételeket, számolom a kalóriát is, ha tudok, minél többször sztepperezek.
2010. ápr. 20. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor irány az orvos kérdező talán pajzsmirigy probléma is állhat a háttérben!
2010. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!