Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 60 kg és...

14 éves vagyok 60 kg és kb.165 cm. Nem tudom eldönteni, hogy a koromhoz és a magasságomhoz képest megfelelő-e a súlyom. Szükséges a fogyás?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 17:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2009. máj. 9. 17:32
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem 14 lennél akkor a súlyod és a magasságod alapján azt mondanám, hogy egy picike odafigyelés nem árt. De fejlődő szervezet vagy, ne vond meg magadtól a tápanyagot és a vitaminokat. Inkább sportolj, kevesebb nasi, chips :) Diétázni ráérsz még.
2009. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
hát fogyhatnál egy kicsit:)
2009. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. máj. 9. 18:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne kezdj fogyózni, ne add be a derekadat az elvárásoknak. Egyetlen dolog fontos, hogy egészséges maradj, legyél, mind testileg, mind lelkileg :o) Testileg: még nőni is fogsz, súlyod így is jó kb, szóval csak tényleg arra figyelj, hogy sportolj valamit, ha nem tudsz, nincs időd, akkor pedig otthon rutinszerűen egy napi kis fél órás torna fürdés előtt. Ne nassolj sok édességet, próbálj meg egészségesen enni. Lelkileg pedig ne hagyd , hogy a különböző elvárások zsaroljanak (hogy mennyinek kell lenni a súlynak, stb) :o)
2009. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Sok.
2009. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. máj. 9. 18:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Kéne kicsit fogynod. De ne fogyókúráz, mert fejlődő a szervezeted és kell a sok vitamin és a tápanyag. Kevesebb nasi, több zöldség-gyümölcs! Ne igyál szénsavas üdítőket , ásványvizeket.Javaslom ,hogy igyál cukormentes teát citrommal. Sportolj! Otthon is tornázhatsz! Ha beírod a Google-ba 'aerobic dvd ingyen' egy csomó linket kidob és válogathatsz. Sok sikert! Pucc
2009. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem nem sok, attól még h nem vagy gebe, még kövér se:P
2009. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. máj. 10. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!