Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok ezzel egyedül?

Ugye nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés

Már legalább egy féléve nézegetem a fogyókúrás topicot,viszont egy rohadt dekát nem fogytam. Na de majd holnaptól!!! Eskü!!!!

:DD



2016. aug. 18. 17:35
 1/8 anonim válasza:
47%
Nézegetni nem elég.
2016. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Társulok:D
2016. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 tényleg?:OOO

#2 pacsi!:D

2016. aug. 18. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem egy csomó nyelvtanulós anyagot, de még mindig nem tudok egy szót se.:(
2016. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon likeolta da fogyis oldalakat? Kulonben nem fogsz fogyni, ennyit igazan tudhatlnal. ;)
2016. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 azért te már egy lépéssel előttem jársz!!44 :D


#5 fuu köszi,Norbi Update lájkolva! érzem a változás szelét.

2016. aug. 18. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az étrendem is jó, nem jellemző, hogy lenne éhségem, számolok (csak számolok, ez nem jelent deficitet), általában 19/5 időszakos böjtölök, most már 2-3 órát mozgok naponta s évek óta stagnálok :D 5 éve olvasgatok itt...? Jó, lement 21 kiló, de az utolsók... Bár most mintha beindult volna valami, de nagy küzdelem volt s most is az, mert nekem nem elég keveset enni, működőképesnek is kell maradni közben, ami kemény...
2016. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 szerintem a -21 kg + stagnálás is szuper eredmény azzal,hogy nem híztad vissza,mert rengetegen ebbe a hibába esnek. én 32 kg-t adtam le, 5 visszajött..és nem is akar lemenni egy ideje..bár nem is mozgok annyit mint te :O azért kitartás,biztos a maradék is sikerül:D rmlém sikreul. oh bocsi ráesett a billentyűzetemre a milkás papír!4 😄
2016. aug. 20. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!