Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan telik egy anorexiás napja?

Hogyan telik egy anorexiás napja?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék anorexiás lenni és nem is vagyok az,nem is leszek!!! Egy iskolai projekthoz kell az anorexiáról mindent tudnom..Aki volt/van hogyan telt el egy napja? :)

2016. aug. 20. 20:01
 1/10 anonim válasza:
100%
Iskolai projekt? Még el se kezdődött az suli...
2016. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyton a kaján jár az esze és azt tervezi,h mit mennyit,hany falatot ehet,ha evett büntudata van utálja magat miatta,depibe esik,ha sikerült megállnia,h nem evett kicsit boldogabb,de nagyon erötlen,fahdalmat okoz neki minden lépés,fürdés minden fizikai erő. Ha picit is eszik mar bálnának érzi magát és hashajtózza magát.
2016. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felkelsz, kidobod/eldugod/kihányod a reggelit, amit anyukád csinált neked, utána azon töprengsz, hogy mit egyél, mennyit, hány kilót kell még fogynod, mikorra leszel xkg stb. Aztán jön az ebéd. A szüleid már próbálnak tukmálni, hogy egyél valamit, de te kivágod a hisztit, elkezdesz bőgni, felrohansz a szobádba. Sunyiban tornázol a szobádban, vagy ha engedik, akkor elmész futni/sportolni. Este korán "lefekszel", hogy elkerüld a vacsorát. Naponta 3-4 alkalommal is megméred magad, nézegeted magadat a tükörben, fogdosod a csontjaidat stb. Aztán 1-2 éven belül vagy tönkremennek a szerveid vagy/és meghalsz, vagy kigyógyulsz. A gyógyulás a betegség legrosszabb, legnehezebb része. Nincs rosszabb, mint 3-4 hónapot kórházban lenni. Állandóan ellenkezel, nem akarsz enni, inni, ki akarsz menni a szobádból, hogy mozoghass, de nem engednek... Aztán beletörődsz, hogy kövér disznó leszel, úgyis felhizlalnak.... Amikor kigyógyulsz, nem fogod megérteni magadat, hogy miért kellett ezt csinálnod a családoddal, a szervezeteddel stb.
2016. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :) Első válaszoló! Én most szeptemberben megyek egészségügyi Középsuliba és a felvételi mellé projektot kell csinálnunk valamilyen pszichés betegségről :)
2016. aug. 21. 12:30
 5/10 anonim válasza:
Ahha! Sajnálom hogy a kérdésedre nem tudok válaszolni, de mindenesetre sok sikert a sulihoz:))
2016. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszii ! :)
2016. aug. 21. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Aktuális még?(egy volt anorexiás)
2016. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen!:)
2016. aug. 30. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na tehát:

Reggel felkeltem,levetkoztem meztelenre es megmertem a sulyom ,de elotte elmentem pisilni,hogy nehogy tobbet mutasson a merleg

Elotte nap este mindig megterveztem mit es hany kaloriat fogok enni,altalaban natur joghurtot,muzlit,meg banant ettem

Suliban egèsz nap feszult voltam es faradt,a lepcson alig tudtam felmenni

Annyira rossz volt latni,hogy a tobbiek eszik a chipset meg a csokit,mikor fagyizni mentunk majd kiesett a szemem az ehsegtol

Naponta csak egyszer ettem,azt is delelott,ha pedig delutanig huzodott a suli csak reggel ettem,mert delutan mar "meg fogok tole hizni"

Mikor hazaertem megmereszkedtem,aztan ettem a joghurtot,neha tojast,mert abban keves a kaloria

Aztan ittam egy nagyon nagy bogre fogyaszto teat,persze csak sunyiban tudtam ilyet inni,mert anyukam eltiltotta

Aztan lementem az udvarra sportolni,hogy elegessem a kaloriakat

Mire anyukam hazaert a munkabol,arra bekoszoltam egy tanyerat kajaval es pont akkor vittem ki a mosogatoba,mikor hazajott,hogy lassa,hogy ettem

Vagy ha csinalt szendvicset delutan,mindig eldugtam a szekrenyembe

Este tervezgettem,szamolgattam a masnapi kaloriakat es,hogy mit ehetek,alig vartam,hogy reggel legyen es vegre ehessek,mert annyira ehes voltam,de azert meg esze kajas videokat es fozomusorokat neztem a tv-be,hogy meg ehesebb legyek,mindig csak a kajara tudtam gondolni

Az etelekbol mindig kinyomkodtam szalvetaval a zsirt es az olajat ,a hajam hullott,a kormom es a hajam toredezett lett

Ha kihivtak vacsorazni bevagtam a hisztit,hogy tanulnom kell es,hogy kesobb kimegyek enni,aztan ha kimentem gyors osszeturkaltam az etelt vagy felloccsantottam a levest a tanyer tetejeig,hogy lassak vacsoraztam

Alig birtam el valamit,2 m futastol rosszul lettem

A 8 eves tesom elbirt,pedig 16 vagyok,de en nem birtam el ot

Ha kerdeztek h miert vagyok ilyen,mindig mondtam,sot mar sirva kiabaltam,hogy ertsetek meg rendesen eszem

Az anyukam el akart vinni orvoshoz,mert mar 6 honapja nem menstrualtam,de akkora hisztit vagtam ki az aruhazban,hogy vegul megnyertem a vitat,de vegig mindenki engem nezett,hogy bogok

Vervetelre is kuldtek,de hat eleg konnyen megteveszthetoek az orvosok

Nem aludtam ott senkinel,nem mentem sehova,mert enni kellett volna

De sok lany mondta,hogy milyen irigy ,hogy ilyen szep,vekony vagyok ,mellette kituno tanulo voltam/vagyok,igy tokeletesnek ereztem magam

Aztan meglattam a ballagasi kepeket es omg en nem lattam magam olyan durvan vekonynak a tukorben,mint a kepeken

Sokan ijesztegettek,sok vita volt meg feltem,hogy vegleg nem lesz mensim ,igy eszhez tertem

Aztan elkezdtem durvan tomni magam csokikkal,meg mindennel meg ejjelente is zabaltam zacskoszamra a napolyit(meg jut eszembe probaltam hanytatni magam,de nem ment)

Ennyi lett volna a kis tortenetem:)

2016. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy leírtad! Gratulálok a gyógyuláshoz :)
2016. szept. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!