Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak az "anorexiás...

Mit csináljak az "anorexiás énemmel"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Alig evéssel fogytam 3 kilót...de sportolok és rájöttem hogy ez nem vezet így sehova...most egészségesen leadtam 4 kilót...de mivel ugyanolyan dagadt disznónak látom magam ( az egyetlen változás az hogy egy csík lett a hasamon), ezért kezd megint visszajönni a beteges mániám hogy fogyjak...



Sport:kézilabda (4 éve)

Heti 6 edzés+2 meccs

165/71


Privátban is segíthet aki szeretne:)



2016. júl. 4. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Hey, ne nevezd annak magad dràga

Nem tudom miket eszel?!

Írd le, ès akkor segítek neked

a sport az jó

DE!

Ez csak 30% kb

A maradèk 70% az ètkezèsen-folyadèkbevitelen múlik

2016. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Sejtem, hogy lany vagy.

En ugyanígy voltam, mikor elkezdtem karatezni. Kövérnek lattam magam ehhez a sporthoz es egyre kevesebbet ettem... De most kaloriadeficittel próbálkozom leadni a felesleget (171/65)

Mutatsz kepet ?

2016. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 l viz minimum...es semmi feher kenyer/teszta es sajt...es csak viz...esetleg tej a muzlihez de ennyi

Gyumolcs es zoldseg nagyon sok

Edesseg nuku

2016. júl. 4. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek szerintem először álljon le a fogyással, gondolja át az egészet, jöjjön ki a betegségből, aztán eldöntheti mit kezd.
2016. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fehérje és zsír van az étrendedben? Miből és mennyi?
2016. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A másik kategóriába feltett kép alapján közel se vagy az anorexiához :D
2016. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
?
2016. júl. 5. 07:48
 8/8 anonim válasza:

Az anorexia egy sokkal összetettebb és jelentősen keményebb dolog... Ne is próbáld bebeszélni magadnak, hogy "van egy ilyen éned", a saját érdekedben.


Aki fogyni akar, annak persze hogy manapság akár többször is eszébe jut, hogy koplalással éri el talán a célját leggyorsabban.

De még jó, hogy tudod, hogy ez nem így van.. :)

A sport számít a legtöbbet. Ha ennyit sportolsz, mint ahogy írtad, sokat kellene kajálnod ahhoz, hogy ne fogyj...

Egyél normálisan, ne tarts be szigorú diétákat, csak figyelj rá, mit eszel, és esetleg egy picit vegyél le a mennyiségből is.

2016. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!