Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Ékszerteknős kérdése:

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és mindenkitől csak azt hallom,h le kéne fogynom. Hát ami a mérleget illeti... Tényleg. Ki van számolva (orvos számolta ki) hány kalóriát ehetel egy nap. Azt betartom, amikor van rá időm kimegyek,mozgok. Anyukám nem engedi a fogyibogyókat,proteint és egyéb ilyen készítményeket. Mit csináljak?

2016. aug. 22. 10:09
 1/3 anonim válasza:

napi min. 20 perc aerob mozgással 1 hónap alatt 2,5 kg-ot adtam le. Persze számítana az is, hogy mennyi a súlyfelesleged, hogy ahhoz mérten csináld a gyakorlatokat, mert nagy súlyfelesleggel egyes mozgásformáktól erősen károsodnak az izületek....

A másik ami nélkül nem lehet tartosan lefogyni ( amugy mozgás nélkül se lehet TARTÓSAN, ne is dőlj be az ilyeneknek) az a megfelelő étrend. Ha összvissza eszel rossz minőségű ételt ne várj semmit... fontos a rendszerezettség. Dióhéjban ennyi... de szerintem nézz utána, sok hasznos tanács van ...és persze hülyeség is amit nem kell elhinni.

2016. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Anyukám nem engedi a fogyibogyókat,proteint és egyéb ilyen készítményeket."-Ez nagyon helyes! A fogyibogyók nem fogyasztanak, drágák, és felborítják a normális hormonszintedet, ami miatt akár hízhatsz is. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Keress rá a hclf vegánokra, nem sok elhízottat találsz közötük. Mi az, hogy nincs időd mozogni? Nyár van, még csak iskola sincs. Napi 2 szabad órád biztos, hogy van...
2016. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fogyibogyóktól nem lehet fogyni. :D Én szedtem régen és semmit nem fogytam tőle. :D
2016. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!