Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek és mit ne egyek ha...

Mit egyek és mit ne egyek ha szeretnék lefogyni? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 15 vagyok 172 cm és 65kg.. Nem érzem jól magam a testemben ezért szeretnék fogyni. Sportolok rendesen de az étkezésemben is szeretnék változtatni. Na a főbb probléma az,hogy nem szeretem a gyümölcsöket sem a zöldségeket... Igen sokan azt mondják ilyen nincs de két orvos is azt mondta,hogy ezt már nem fogom kinőni.. Mert már gyerekkoromban is kiköptem őket, meg a szaguktól és látványuktól rosszul vagyok szóval esélytelen hogy azt egyek... De minden eddigi ilyen kérdésben azt láttam hogy egyél salátát meg zöldségeket.. Szóval mit kéne ennem és mit nem?

2016. aug. 18. 18:07
 1/3 anonim válasza:

Hús,hal,tojás,natúr tejtermékek. Ezekből mehet napi 0,5kg kb igy nem fogsz hízni de éhezni sem.

A szénhidrát a mumus,ebből kell kevesebbet enni illetve érdemes minőségit:rizs,zab,rozs stb

Péksütik,Nasik ,cukros dolgokat,érdemes minimálisra csökkenteni.napi szintü fogyasztását felejtsd el

2016. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem kinőni kell, hanem tudatosan rászoktatni magad. A zöldségek az egészséges étrend kihagyhatatlan részei. Nekem 3 olyan zöldség volt, amit egész életemben utáltam (fehérrépa, zeller, olivabogyó), el se tudtam képzelni, hogy viszolygás nélkül meg tudjam enni. Amióta egészségesebb étrendre váltottam, mind a hármat újra megkóstoltam, és rájöttem, hogy már nem is utálom, azóta rendszeresen eszem őket.

Azt, hogy valaki az összes létező gyümölcsöt (még feldolgozott formában, ételekben is) utálja, el se tudom képzelni. Pl. turmixban se szereted őket? Remélem, szedsz legalább C vitamint...

Amúgy nem lehet rajtad sok plusz kiló ezzel a súllyal, főleg, ha sportolsz. Jól írta az első, a szénhidrátokkal, főleg a gabonákkal és a cukorral érdemes vigyázni, illetve étolaj (és hidrogénezett növényi olajok) helyett egészségesebb zsiradékokat fogyasztani.

2016. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én egész eddig próbáltam megszeretni őket, mert tudom hogy nagyon fontosak de egyszerűen undorodom tőlük.. Turmixban sem szeretem őket. Igen szedek C vitamint. És sajnos van rajtam plusz kilo:( Egyébként köszi a válaszokat:)
2016. aug. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!