Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak a táplálkozásra...

Ha csak a táplálkozásra figyelek azzal is lehet fogyni? 8-9hét alatt mennyit?

Figyelt kérdés
8-9 hétig szeretném azt csinálni, hogy megpróbálok odafigyelni a táplálkozásra, keveset enni, inkább korán mint későn enni, sok ásványvíz.esetleg néha egy kis futás.de sport nem nagyon.ezzel elérhető valamilyen eredmény, ha igen mennyi?és ha futnék mellette kb kétnaponta mennyit lendítene?
2008. okt. 1. 01:02
 1/3 anonim válasza:
100%

Haat en nem vagyok dietetikus, de nekem nagyjabol igy sikerult kb. 10 kilot fogynom kb 4 eve. Igaz, hogy kb. fel ev alatt. Gondolom gyorsabban is lehet, de engem anno nem nagyon erdekelt mennyi ideig tart.. inkabb hogy vegleges legyen.

Amit en csinaltam, hogy egyszeruen csak csokkentettem az elfogyasztott mennyisegeket, es neha kicammogtam futni vagy edzeni. Nem vacakoltam azzal hogy mit eszem vagy mit nem, es nem kovettem semmilyen modszertant. Nekem legalabbis mukodott es nem kellett kulonosebben megeroltetnem magam.

Ha ketnaponta kimesz futni az eg es fold.. de eleinte inkabb hosszabb regeneracios idot hagyj magadnak, mint 1 nap.

2008. okt. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én dietetikus vagyok és nem rossz az ötlet. Azért ha elfogadsz néhány apró tanácsot: az evésed legyen rendszeres. Ha 4x eszel és pl nem eszel este 6 után akkor ez legyen így ha elérted a kívánt súlyod az után is. A mozgás segít a fogyásban ha elhatároztad,hogy heti 2x futsz vagy úszol vagy bármi az is legyen meg mindig. Mindegy,hogy időben mennyi de a rendszer a lényeg. Aztán ami az evést illet nézz körül a neten keresd meg az egészséges életmód, táplálkozás 12 pontját. Ezeket szem előtt tartva nem csak fogyni fogsz hanem meg is tarthatod a súlyod. Azt nem garantálom,hogy ezzel a módszerrel 8-9 hét alatt sikerül tökéletesen. Az igazi és tartó fogyás min. fél év mint az előttem szóló írta. S ami fontos a jó szokásokat amiket most kialakítasz tartsd meg később is.

Sok sikert!

2008. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kôszönöm
2008. okt. 1. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!